Słubice: 18 czerwca 2019   |   Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
Słubice24.pl Wiadomości Sport W Górzycy podsumowali plażową siatkówkę
reklama
reklama

W Górzycy podsumowali plażową siatkówkę

Żar lał się z nieba, a oni dzielnie walczyli na boisku – zakończył się trzeci z turniejów siatkówki plażowej, na które zapraszał Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy. Zwycięzcy otrzymali medale, dyplomy i nagrody.

gorzyca siatka_podsumowanie

Lato, plaża piłka, rywalizacja! Siatkówka w wersji plażowej to dyscyplina, do której uprawiania co roku zachęca Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy. Również tego lata zorganizował trzy turnieje: w Radówku, Laskach Lubuskich i Górzycy. To zawody dla wszystkich, niezależnie od wieku i umiejętności siatkarskich. Liczył się zapał i pozytywne podejście!

Siatkarskie czwartki odbywały się od 21 czerwca do 5 lipca. W rozgrywkach wzięło udział łącznie 7 ekip. Zwycięzcami całego cyklu okazali się Radosław Oprzalski i Grzegorz Wróbel z Lasek Lubuskich. Drugie miejsce zajęła para Gracjan Jasiński i Filip Świtalski, a trzecie Kamil Gawda, który w każdym turnieju grał z innym zawodnikiem.

Pamiątkowe dyplomy, medale oraz nagrody najlepszym wręczyła Małgorzata Gniewczyńska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy. Najlepsi otrzymali również w nagrodę przydatne gadżety: piłki, powerbanki, czapeczki. A na koniec turnieju wszyscy miło spędzili czas przy grillu.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama