Słubice: 21 kwietnia 2019   |   Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
reklama
reklama

W Górzycy podsumowali plażową siatkówkę

Żar lał się z nieba, a oni dzielnie walczyli na boisku – zakończył się trzeci z turniejów siatkówki plażowej, na które zapraszał Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy. Zwycięzcy otrzymali medale, dyplomy i nagrody.

gorzyca siatka_podsumowanie

Lato, plaża piłka, rywalizacja! Siatkówka w wersji plażowej to dyscyplina, do której uprawiania co roku zachęca Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy. Również tego lata zorganizował trzy turnieje: w Radówku, Laskach Lubuskich i Górzycy. To zawody dla wszystkich, niezależnie od wieku i umiejętności siatkarskich. Liczył się zapał i pozytywne podejście!

Siatkarskie czwartki odbywały się od 21 czerwca do 5 lipca. W rozgrywkach wzięło udział łącznie 7 ekip. Zwycięzcami całego cyklu okazali się Radosław Oprzalski i Grzegorz Wróbel z Lasek Lubuskich. Drugie miejsce zajęła para Gracjan Jasiński i Filip Świtalski, a trzecie Kamil Gawda, który w każdym turnieju grał z innym zawodnikiem.

Pamiątkowe dyplomy, medale oraz nagrody najlepszym wręczyła Małgorzata Gniewczyńska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy. Najlepsi otrzymali również w nagrodę przydatne gadżety: piłki, powerbanki, czapeczki. A na koniec turnieju wszyscy miło spędzili czas przy grillu.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz protest nauczycieli?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama