Słubice: 22 lutego 2019   |   Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
reklama
reklama

Oglądaj Kubę na żywo w Eurosporcie

W najbliższy weekend w węgierskim Győr rozpoczynają się mistrzostwa Europy do lat 18 w lekkiej atletyce. W polskiej reprezentacji jest zawodnik Lubusza Słubice Jakub Czak. Jego występ będzie można obejrzeć na żywo w stacji Eurosport 1.

Jakub Czak

Podopieczny trenerów Jacka Grześkowiaka i Grzegorza Kaczmarka rozpocznie zmagania 6 lipca (piątek) o godz. 10:05. Wystartuje oczywiście w swojej koronnej konkurencji, czyli biegu na 110 metrów przez płotki. Najpierw czekają go biegi eliminacyjne, a jeśli je przejdzie to następnie półfinały (godz. 17:00 tego samego dnia) i finał (7 lipca o godz. 21:00).

Czy Jakub Czak ma szanse na medal? Aktualnie w swojej kategorii wiekowej (U18) jest sklasyfikowany na 24 miejscu w Europie z czasem 13.96. Na pewnym dużym sukcesem byłby awans do finału, a w nim - jak to w sporcie – wszystko może się zdarzyć.

Transmisję na żywo z zawodów przeprowadza stacja Eurosport 1. Zachęcamy do włączenia telewizorów i kibicowania naszemu zawodnikowi. Rywalizację można też śledzić przez stronę pl.eurosportplayer.com.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama