Słubice: 17 lipca 2018   |   Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
reklama
reklama

Oglądaj Kubę na żywo w Eurosporcie

W najbliższy weekend w węgierskim Győr rozpoczynają się mistrzostwa Europy do lat 18 w lekkiej atletyce. W polskiej reprezentacji jest zawodnik Lubusza Słubice Jakub Czak. Jego występ będzie można obejrzeć na żywo w stacji Eurosport 1.

Jakub Czak

Podopieczny trenerów Jacka Grześkowiaka i Grzegorza Kaczmarka rozpocznie zmagania 6 lipca (piątek) o godz. 10:05. Wystartuje oczywiście w swojej koronnej konkurencji, czyli biegu na 110 metrów przez płotki. Najpierw czekają go biegi eliminacyjne, a jeśli je przejdzie to następnie półfinały (godz. 17:00 tego samego dnia) i finał (7 lipca o godz. 21:00).

Czy Jakub Czak ma szanse na medal? Aktualnie w swojej kategorii wiekowej (U18) jest sklasyfikowany na 24 miejscu w Europie z czasem 13.96. Na pewnym dużym sukcesem byłby awans do finału, a w nim - jak to w sporcie – wszystko może się zdarzyć.

Transmisję na żywo z zawodów przeprowadza stacja Eurosport 1. Zachęcamy do włączenia telewizorów i kibicowania naszemu zawodnikowi. Rywalizację można też śledzić przez stronę pl.eurosportplayer.com.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama