Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Kto w Słubicach jest najlepszy w minigolfie?

Która słubicka rodzina jest najlepsza w minigolfa? Już to wiemy! Za nami rodzinne mistrzostwa w tej dyscyplinie. SOSiR zapraszał wszystkich, niezależnie od płci, wieku i poziomu umiejętności. Oprócz przyjemności z gry w minigolfa, najlepsi dostali również puchary.

pysiakos
Zwycięska drużyna - Robaki Pysiaki (fot. SOSiR)

27 maja na terenie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Rodzinne Mistrzostwa Słubic w Minigolfie. W zawodach rywalizowały trzyosobowe drużyny, a startujący nie mieli łatwego zadania - należało dotrzeć do mety wbijając piłeczki do kolejnych 9 dołków, ale przy jak najmniejszej liczbie uderzeń.

Rywalizacja na torze z przeszkodami była niezwykle zacięta! Najlepiej z precyzyjnymi uderzeniami poradziła sobie ekipa „Robaków Pysiaków”, którą stworzyli Szymon, Alicja i Wiesław. Do pokonania 9 dołków wystarczyły im dokładnie 93 odbicia.

Drugie miejsce zajęła ekipa damska: Nina, Ola i Asia, czyli „Los Sejkos”. Dziewczyny wykonały 106 odbić. Na trzecim uplasowali się panowie z „Zielonej Mili”, czyli Mikołaj, Jakub i Adam i „Drużyna Julii”, czyli Julia, Basia i Michał (112 uderzeń), a ostatnia lokata przypadła w udziale „Gumisiom” (Sandra, Halina, Mirek), którzy uderzyli piłeczkę 117 razy.

Za swój trud najlepsze zespoły otrzymały puchary. Wręczał je Zbigniew Sawicki, prezes SOSiR. Przyznano także wyróżnienia indywidualne. Najlepszą panią została Alicja (28 uderzeń), a najmłodszą uczestniczką Julia. Gratulacje odebrało również dwóch najlepszych panów - Wiesław z „Pysiaków Robaków” i Mirek z „Gumisiów” (obaj wykonali dokładnie po 29 uderzeń).

- Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do trenowania rodzinnego na naszym polu do minigolfa – podsumował zawody Z. Sawicki.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama