Słubice: 19 listopada 2018   |   Imieniny: Elżbieta, Seweryn, Paweł
reklama
reklama

Dominika Podhajecka nagrodzona przez władze powiatu

Dominika Podhajecka, nasza zdolna tenisistka z Gorzycy z kolejną nagrodą! Tym razem nie sportową, a finansową. Jej talent i osiągnięcia doceniły władze powiatu słubickiego. Środki finansowe pomogą jej w przygotowaniach do kolejnych zawodów.

dominika smolec

Nie raz pisaliśmy o sukcesach młodej tenisistki z Górzycy. I pewnie jeszcze wielokrotnie będziemy z dumą pisać. „Dominatorka” jest aktualną mistrzynią województwa do lat 12 w grze indywidualnej oraz mistrzynią w grze podwójnej, i to mimo tego, że zimą zmagała się z kontuzjami.
 
Jej talent doceniły również powiatowe władze. Starosta Marcin Jabłoński przyznał jej nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł w ramach systemu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży szkół i placówek powiatu słubickiego.

Przypomnijmy, Dominika Podhajecka jest podopieczną Daniela Podhajeckiego i Roberta Godlewskiego, na co dzień trenuje w Górzyckim Klubie Tenisowym SMECZ w Górzycy. Od 2017 r. jest powoływana do kadry Polski SKRZATEK U 12. Jest obecnie najwyżej sklasyfikowaną tenisistką województwa lubuskiego na listach Polskiego Związku Tenisowego, biorąc pod uwagę wszystkie kategorie wiekowe (w tym też chłopców).

Lista jej sportowych sukcesów jest dużo, dużo dłuższa. Ale to nie wszystko. Niezależnie od pasji sportowej, Dominika jest również wzorową uczennicą Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół w Rzepinie.

Nasza redakcja życzy jej dalszych sukcesów, nie tylko sportowych!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama