Słubice: 23 maja 2019   |   Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
reklama
reklama

Greckie złoto siłaczy z Rzepina

Siłacze z Athletic Team Rzepin mają na swoim koncie kolejne sukcesy. Tym razem udali się do dalekiej Grecji, by tam wziąć udział w zawodach z cyklu Open Challenge w trójboju siłowym. I znowu nie zawiedli przywożąc aż 7 medali, w tym 6 złotych.

atheltic team_grecja

Zawody odbyły się w dniach 4-6 maja w Atenach. Otwarta formuła mistrzostw Grecji pozwalała na start w imprezie także zawodnikom spoza tego kraju. I z tej okazji skorzystała reprezentacja Athletic Team Rzepin.

I już pierwszego dnia zawodów pokazali się z bardzo dobrej strony, udowadniając, że w dźwiganiu „żelastwa” nie mają sobie równych. Krzysztof Wolszczak sięgnął po złoto, a Dominik Wasilkiewicz wywalczył srebro. Następnego dnia było jeszcze lepiej, bo łupem rzepinian padło pięć złotych medali. Wywalczyli je Rafał Żarnowski, Mirosław Zakrzewski, Dawid Deptuch, Juliusz Zbierski oraz Krzysztof Zakrzewski.

Bilans imprezy wygląda imponująco, ale sami zawodnicy podkreślają, że lekko nie było, a konkurenci postawili wysokie wymagania. Aby wywalczyć tyle pierwszych miejsc, musieli poprawić wiele rekordów życiowych.

Warto tu wspomnieć szczególnie wynik K. Zakrzewskiego, który okazał się nowym rekordem imprezy uwzględniającym przelicznik stosunku wagi ciała do ciężaru sztangi, za co został uhonorowany przez organizatorów dodatkowym medalem.

Zawodnicy dziękują sponsorom, bez których nie mieliby możliwości przygotowania się do imprezy i reprezentowania nie tylko swojego miasta, ale także i kraju: Eco Trans, A-Z Personalservice GmbH, W-K Auto-Import.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama