Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Belgijskie srebro Anny Harkowskiej

Anna Harkowska z kolejnym medalem! Udanie rozpoczęła sezon nasza niepełnosprawna kolarka. Jej kolekcja medali jest bogatsza o srebro, które zdobyła podczas zawodów Pucharu Świata w belgijskiej Ostendzie. Gratulujemy – i czekamy na więcej!

anna harkowska_ostenda
Anna Harkowska w Ostendzie (fot. Jean Knop)

Nasza parakolarka znowu na podium, tym razem na drugim stopniu! Wywalczyła srebro w jeździe indywidualnej na czas podczas zawodów Pucharu Świata w parakolarstwie szosowym, które odbyły się 4 maja w Ostendzie w Belgii. Uległa tylko Brytyjce Crystel Lane.

A. Harkowska przyznaje, że jest zadowolona ze swojego startu i uważa ten wynik za bardzo dobry. - Dałam z siebie wszystko. Może za bardzo zwalniałam na zakrętach – podsumowuje wyścig. Jest zadowolona również dlatego, że wiele treningów musiała zamienić z mocnych na regeneracyjne ze względu na poważne kłopoty zdrowotne w czasie przygotowań.

Marian Kowalski, trener zawodniczki, podkreśla, że przed nimi jeszcze sporo pracy i przygotowań do mistrzostw świata, które odbędą się na początku sierpnia w Maniago we Włoszech. Ale uważa, że kolarka zdąży się do nich dobrze przygotować.

Oprócz A. Harkowskiej, Polacy w Ostendzie wywalczyli jeszcze 2 medale - tandem Marcin Polak i Michał Ładosz wygrali jazdę indywidualną na czas i zdobyli złoto, a brąz wywalczył tandem damski: Iwona Podkościelna i Aleksandra Tecław.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama