Słubice: 21 października 2018   |   Imieniny: Halki, Filipa, Przybysława
reklama
reklama

Belgijskie srebro Anny Harkowskiej

Anna Harkowska z kolejnym medalem! Udanie rozpoczęła sezon nasza niepełnosprawna kolarka. Jej kolekcja medali jest bogatsza o srebro, które zdobyła podczas zawodów Pucharu Świata w belgijskiej Ostendzie. Gratulujemy – i czekamy na więcej!

anna harkowska_ostenda
Anna Harkowska w Ostendzie (fot. Jean Knop)

Nasza parakolarka znowu na podium, tym razem na drugim stopniu! Wywalczyła srebro w jeździe indywidualnej na czas podczas zawodów Pucharu Świata w parakolarstwie szosowym, które odbyły się 4 maja w Ostendzie w Belgii. Uległa tylko Brytyjce Crystel Lane.

A. Harkowska przyznaje, że jest zadowolona ze swojego startu i uważa ten wynik za bardzo dobry. - Dałam z siebie wszystko. Może za bardzo zwalniałam na zakrętach – podsumowuje wyścig. Jest zadowolona również dlatego, że wiele treningów musiała zamienić z mocnych na regeneracyjne ze względu na poważne kłopoty zdrowotne w czasie przygotowań.

Marian Kowalski, trener zawodniczki, podkreśla, że przed nimi jeszcze sporo pracy i przygotowań do mistrzostw świata, które odbędą się na początku sierpnia w Maniago we Włoszech. Ale uważa, że kolarka zdąży się do nich dobrze przygotować.

Oprócz A. Harkowskiej, Polacy w Ostendzie wywalczyli jeszcze 2 medale - tandem Marcin Polak i Michał Ładosz wygrali jazdę indywidualną na czas i zdobyli złoto, a brąz wywalczył tandem damski: Iwona Podkościelna i Aleksandra Tecław.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama