Słubice: 18 lutego 2019   |   Imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
reklama
reklama

Mamy III ligę tenisa stołowego

To już pewne. Choć rozgrywki IV ligi grupy północnej w tenisa stołowego jeszcze trwają, to FSL Aktywni Słubice zapewnili już sobie awans do upragnionej III ligi. Wszystko dzięki ostatniemu zwycięstwu nad ekipą Gorzovii.

Tenis stołowy

Mecz odbył się 20 kwietnia w Słubicach. Po zaciętym pojedynku gospodarze pokonali GKS Gorzovię V Gorzów Wlkp. aż 10:5. A trzy dni wcześniej wygrali na wyjeździe z UKS Warta III Kostrzyn 10-1.

Słubiczanie już wcześniej byli na pozycji lidera tabeli i mieli wypracowaną nieznaczną przewagę punktową, więc tymi zwycięstwami przypieczętowali triumf w całych rozgrywkach. A co za tym idzie, także awans do III ligi.

Ostatnie spotkanie z zespołem MUKS Bocian Słońsk, które wstępnie zaplanowano 12 maja, będzie miało wyłącznie charakter prestiżowy, ale oczywiście jak na lidera przystało, słubiczanie będą chcieli je wygrać. Tym bardziej, że mecz odbędzie na własnym terenie, w sali gimnastycznej SOSiR (początek o godz. 17:30).

Na szersze podsumowanie tenisowego sezonu na naszych łamach przyjdzie jeszcze czas, ale już teraz składamy serdecznie gratulacje dla zarządu klubu i wszystkich zawodników. Warto przy okazji nadmienić, że to trzeci rok z rzędu awans do kolejnej ligi. Brawo panowie!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama