Słubice: 19 lipca 2018   |   Imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
reklama
reklama

Zagrają w ping-ponga z okazji Wielkanocy

Stowarzyszenie FSL Aktywni dla Powiatu zaprasza na kolejny już Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego. Ci, którzy będą mieli ochotę pograć w ping-ponga, powalczą o nagrody, których łączna pula to… 1200 zł. Nie ma kategorii wiekowych.

Tenis stołowy

Tenisiści stołowi z FSL Aktywni dla Powiatu nie próżnują i nawet podczas świąt szlifują formę – oraz organizują turnieje. Przed nami 2. Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego. W zmaganiach może wziąć udział każdy, a zachętą do tego mają być nagrody –organizatorzy podają, że ich pula wynosi aż 1200 zł.

Turniej jest rozgrywany w formule open - bez kategorii wiekowych. - Zapraszamy nie tylko po "kasę" ale i fajną zabawę. Oczywiście nie zabraknie też smakowo-wielkanocnych atrakcji kulinarnych - obiecuje Robert Tomczak, pomysłodawca.

Zapisywać można się w dniu imprezy. Więcej informacji: Robert Tomczak, tel. 601 641 504.

Termin: 30.03.2018, godz. 17. Miejsce: sala gimnastyczna SOSiR, ul. Sportowa 1.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama