Słubice: 14 grudnia 2018   |   Imieniny: Alfred, Izydor
reklama
reklama

SKP wygrywa na inaugurację rundy wiosennej

3 czerwone kartki, mnóstwo emocji i jeden jedyny gol na wagę trzech punktów. Tak można podsumować niedzielną inaugurację rundy wiosennej w wykonaniu SKP Słubice. Biało-niebiescy wygrali na wyjeździe z GKP Pszczew 1:0.

SKP Słubice

Od samego początku spotkanie było bardzo zacięte. Mieliśmy dużo walki w środku pola, nie brakowało także sytuacji podbramkowych, szczególnie dla gospodarzy. Na przerwę obie drużyny schodziły jednak z zerowym dorobkiem.

Po przerwie obraz gry nie uległ większej zmianie, ale zawodnicy SKP zaczęli coraz śmielej i częściej atakować. Efektem tego celne trafienie dla słubiczan, którego autorem w 70’ był nowy nabytek SKP Czesław Biesiada.

Końcówka meczu to prawdziwa wojna nerwów. Utarczki słowne z rywalami i sędzią kończą się dwiema czerwonymi kartkami dla SKP (Sokołowski, Polowczyk). Gospodarze także otrzymują jeden czerwony kartonika, ale sam wynik nie ulega juz zmianie.

GKP Pszczew - SKP Słubice 0:1 (0:0)

Skład SKP: Kuźmicz, Polowczyk, Filajecki, Tomków, Gabrysz, Bulcewicz, Piasecki, Dobrzyński, Biesiada, Zachariasz, Krasiński. Zmiany: Baranowski, Sokołowski, Rommel, Rękawiecki, Biały, Ceranowicz.

Dzięki zwycięstwu SKP awansował na 3 miejsce w tabeli A klasy i ma 26 punktów. Pierwsze miejsce nadal zajmuje Pogoń Skwierzyna z dorobkiem 40 oczek. Kolejne spotkanie już za tydzień. 31 marca o godz. 14 SKP Słubice podejmie na swoim boisku Juwenię Boczów. Zapraszamy do kibicowania.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama