Słubice: 24 września 2018   |   Imieniny: Dora, Gerard, Teodor

SKP wygrywa na inaugurację rundy wiosennej

3 czerwone kartki, mnóstwo emocji i jeden jedyny gol na wagę trzech punktów. Tak można podsumować niedzielną inaugurację rundy wiosennej w wykonaniu SKP Słubice. Biało-niebiescy wygrali na wyjeździe z GKP Pszczew 1:0.

SKP Słubice

Od samego początku spotkanie było bardzo zacięte. Mieliśmy dużo walki w środku pola, nie brakowało także sytuacji podbramkowych, szczególnie dla gospodarzy. Na przerwę obie drużyny schodziły jednak z zerowym dorobkiem.

Po przerwie obraz gry nie uległ większej zmianie, ale zawodnicy SKP zaczęli coraz śmielej i częściej atakować. Efektem tego celne trafienie dla słubiczan, którego autorem w 70’ był nowy nabytek SKP Czesław Biesiada.

Końcówka meczu to prawdziwa wojna nerwów. Utarczki słowne z rywalami i sędzią kończą się dwiema czerwonymi kartkami dla SKP (Sokołowski, Polowczyk). Gospodarze także otrzymują jeden czerwony kartonika, ale sam wynik nie ulega juz zmianie.

GKP Pszczew - SKP Słubice 0:1 (0:0)

Skład SKP: Kuźmicz, Polowczyk, Filajecki, Tomków, Gabrysz, Bulcewicz, Piasecki, Dobrzyński, Biesiada, Zachariasz, Krasiński. Zmiany: Baranowski, Sokołowski, Rommel, Rękawiecki, Biały, Ceranowicz.

Dzięki zwycięstwu SKP awansował na 3 miejsce w tabeli A klasy i ma 26 punktów. Pierwsze miejsce nadal zajmuje Pogoń Skwierzyna z dorobkiem 40 oczek. Kolejne spotkanie już za tydzień. 31 marca o godz. 14 SKP Słubice podejmie na swoim boisku Juwenię Boczów. Zapraszamy do kibicowania.