Słubice: 25 marca 2019   |   Imieniny: Maria, Wieńczysław, Ireneusz
reklama
reklama

Siłacze z Rzepina walczą o medale. Oglądaj na żywo

Panowie z Athletic Team Rzepin mają przed sobą kolejną ważną imprezę. W weekend będą rywalizować o medale Mistrzostw Polski Polskiej Unii Trójboju Siłowego. Nasi zawodnicy mają kilka szans na podium.

silacze zalesie

Reprezentanci ATR już nie raz udowadniali, że wiedzą o co chodzi w sportach siłowych. Mają na swoim koncie wiele medali i mistrzowskich tytułów, także w skali Europy. Tym razem powalczą na krajowym podwórku, ale z międzynarodową obsadą.

Zawodami, które w dniach 24-25 marca odbędą się w Zalesiu, otworzą tegoroczny sezon. I jak sami podkreślają, są dobrej myśli.

- Treningi naszych zawodników pokazują, że możemy liczyć na bardzo dobre wyniki. Duża w tym zasługa sponsorów, którzy stworzyli nam warunki umożliwiające starty na wysokim poziomie. Nie pozostaje nam nic innego jak przywieźć trochę złota do Rzepina – powiedział w rozmowie z naszą redakcją Przemysław Komarski, jeden z członków Athletic Team Rzepin.

Zmagania siłaczy z Rzepina można śledzić na żywo dzięki transmisji udostępnionej na Facebooku przez portal E-powerlifting.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama