Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Zimowa aura pokrzyżowała polonistom ligowy start

Nie udała się inauguracja rundy wiosennej w rozgrywkach klasy okręgowej. Kilka spotkań, w tym także to z udziałem Polonii Słubice, zostało odwołanych. Powodem był zły stan boiska, na który niekorzystnie wpłynęły ostatnie pogodowe zawirowania.

Radek Kamiński

17 marca poloniści mieli zagrać na własnym boisku ze Stalą Sulęcin. Do meczu jednak nie doszło i kibice, którzy po zimowej przerwie już nie mogli doczekać się piłkarskich emocji, musieli obejść się ze smakiem. Podobna sytuacja miała miejsce w Lubiechni Wielkiej i Torzymiu.

Swoich ulubieńców zobaczą dopiero 31 marca w meczu z Meprozetem Stare Kurowo (dokładną godzinę jeszcze podamy). Wcześniej, bo 24 marca o godz. 14:00, nasza drużyna zagra na wyjeździe z GKS Bledzew. A spotkanie ze Stalą przełożono na 1 maja o godz. 17:00.

Przypomnijmy, po pierwszej rundzie Polonia Słubice jest liderem klasy okręgowej. W 15 spotkaniach zgromadziła 42 punkty, wygrywając 14 razy i notując tylko 1 porażkę. Przez kibiców i ekspertów jest wymieniana jako zdecydowany faworyt do awansu do IV ligi.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama