Słubice: 24 marca 2019   |   Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
reklama
reklama

Dominika Podhajecka podwójną mistrzynią województwa lubuskiego

Co słychać na tenisowych kortach? Do dobrej formy wraca nastoletnia Dominika Podhajecka. Tenisistka GKT Smecz Górzyca ma za sobą miejsce na podium kilku turniejów ogólnopolskich, a pod koniec lutego sięgnęła po tytuł mistrzyni województwa lubuskiego.

dominika hummel

Ta zima nie była zbyt szczęśliwa dla utalentowanej „Dominatorki”. Choć jeszcze w listopadzie ubiegłego roku została powołana przez Polski Związek Tenisowy do narodowej kadry, to przez wiele miesięcy musiała się zmagać z kontuzjami (najpierw stopy, potem nadgarstka).

Z tego powodu straciła wyjazd na prestiżowe Drużynowe Mistrzostwa Europy. Nie wzięła także udziału w mistrzostwach Polski skrzatek. W międzyczasie próbowała swoich sił w ogólnopolskich turniejach kwalifikacyjnych m.in. w Pszczynie, Szczecinie, Złotoryi, Bielsku-Białej, gdzie zajmowała czołowa miejsca, mimo sporych braków w treningu i kłopotów ze zdrowiem.

Wydaje się jednak, że to co złe 12-letnia tenisistka ma już za sobą. „Dominatorka” powoli wraca do dobrej dyspozycji, czego efektem jest tytuł mistrzyni woj. lubuskiego. Zawody odbyły się w ostatni weekend lutego na kortach zielonogórskiego MOSiR-u. Podopieczna Daniela Podhajeckiego i Roberta Godlewskiego odniosła komplet zwycięstw sięgający po złoty medal nie tylko w singlu, ale i grze podwójnej (w parze z Julia Piotrowską).

dominika kort

Zawodniczce i trenerom gratulujemy i trzymamy kciuki za udane przygotowania do sezonu letniego. No i życzymy przede wszystkim dużo zdrowia!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama