Słubice: 25 września 2018   |   Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
reklama
reklama

Koszykarze powalczą u siebie o playoffy

Koszykarze ze Słubic i Frankfurtu zapraszają na ostatni w tym sezonie dwumecz u siebie. Na własnym parkiecie zmierzą się z bezpośrednim przeciwnikiem o miejsce w fazie playoff. Wygrana znacznie przybliży ich do awansu. By to osiągnąć potrzebna im jest nie tylko dobra forma, ale i wsparcie kibiców.

red cocks_team_home

25 lutego w hali przy Beeskower Straße 14A we Frankfurcie nad Odrą pojawią się SV Babelsberg 03 oraz Mahlower SV 1977. Kim są rywale i jak wyglądają szanse naszej drużyny? Poniżej szczegóły.

Najpierw o godz. 10 czerwone koguty zmierzą się z tą pierwszą drużyną, obecnie zajmującą 3 miejsce w tabeli Landesligi z bilansem 7:3. W pierwszym meczu to rywale byli górą wygrywając 63:61 po rzucie za 3 punkty w ostatniej akcji meczu. Jeśli rewanż się powiedzie, jest szansa na przeskoczenie ich w tabeli, bo nasza drużyna z dorobkiem 6:4 plasuje się tuż za ekipą z Babelsberga.

Drugi pojedynek to potyczka z wyjątkowo twardo grającymi koszykarzami z Mahlow. Pierwsze starcie zakończyło się wynikiem 67:44 dla naszych. Choć przeciwnicy okupują dolne rejony tabeli, to mało które mecze przegrywają tak wysoko, tocząc zacięte boje nawet z czołowymi drużynami ligi. Początek tej rywalizacji o godz. 14.

A jak szanse słubicko-frankfurckiej drużyny ocenia trener Arkadiusz Sowa?

- O komplet zwycięstw będzie bardzo ciężko. Rywale wzmocnili się zawodnikami z wyższych lig i grają skuteczną i dobrze poukładaną koszykówkę. My natomiast mamy problemy kadrowe i kontuzje. Jest też i dobra wiadomość. Niedawno do naszej drużyny dołączyli dwaj wartości gracze z Gorzowa, jeden nawet kiedyś u nas studiował i grał w klubie z Frankfurtu. Na pewno będzie z nich pożytek, ale nie są jeszcze dostatecznie zgrani z drużyną – opowiada A. Sowa.

Trener zachęca do przyjścia na halę sportowych kibiców ze Słubic i Frankfurtu. Wstęp na wszystkie mecze jak zawsze jest bezpłatny. ZOBACZ DOJAZD

Harmonogram spotkań
  • 25.02, godz. 10:00 - 1. ASC Frankfurt (Oder) Red Cocks - SV Babelsberg 03
  • 25.02, godz. 12:00 - SV Babelsberg 03 - Mahlower SV 1977
  • 25.02, godz. 14:00 - Mahlower SV 1977 - 1. ASC Frankfurt (Oder) Red Cocks
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama