Słubice: 20 stycznia 2019   |   Imieniny: Fabian, Sebastian
reklama
reklama

Sparingowy weekend słubickich ligowców

Piłkarskich przygotowań ciąg dalszy. SKP i Polonia mają za sobą kolejne mecze kontrolne. Poloniści podejmowali u siebie IV-ligowych Czarnych Browar Witnica, natomiast biało-niebiescy udali się do dalekiego Poznania na mecz z GKS Polonus Kazimierz.

Sparing z udziałem Polonii Słubice odbył się 17 lutego. Nieliczni kibice, którzy pojawili się na boisku przy ul. Sportowej nie mogli narzekać na brak bramek. Padło ich aż pięć, a co najważniejsze o tę jedną więcej zdobyli słubiczanie wygrywając 3:2. Warto podkreślić, że to druga wygrana z Czarnymi w ostatnim czasie. Niedawno Polonia pokonała zespół z Witnicy 3:0 podczas turnieju halowego w Ośnie Lubuskim.

Dzień później swoją formę, ale tym razem w Poznaniu, sprawdzili również piłkarze SKP Słubice. I mimo porażki wypadli całkiem nieźle. GKP Polonus Kazimierz to lider tamtejszej okręgówki z aspiracjami na IV ligę. SKP po 20 minutach prowadził już 2:0, jednak bardziej doświadczenie rywale stopniowo odrabiali straty i ostatecznie wygrali 6:3.

Na zawodników i ich kibiców czekała jeszcze jedna atrakcja – oglądanie na żywo meczu piłkarskiej ekstraklasy Lech Poznań – Pogoń Szczecin. Cały wyjazd był możliwy właśnie dzięki współpracy z klubem z Kazimierza. I jak zapowiedzieli działacze obu klubów, to nie ostatnia tego typu akcja.

Poniżej kilka fotek, które otrzymaliśmy od prezesa SKP Mariusza Zborowskiego.

skp poznan_2

skp poznan_1

skp poznan_3

skp poznan_4
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama