Słubice: 16 października 2018   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
reklama
reklama

Sparingowy weekend słubickich ligowców

Piłkarskich przygotowań ciąg dalszy. SKP i Polonia mają za sobą kolejne mecze kontrolne. Poloniści podejmowali u siebie IV-ligowych Czarnych Browar Witnica, natomiast biało-niebiescy udali się do dalekiego Poznania na mecz z GKS Polonus Kazimierz.

Sparing z udziałem Polonii Słubice odbył się 17 lutego. Nieliczni kibice, którzy pojawili się na boisku przy ul. Sportowej nie mogli narzekać na brak bramek. Padło ich aż pięć, a co najważniejsze o tę jedną więcej zdobyli słubiczanie wygrywając 3:2. Warto podkreślić, że to druga wygrana z Czarnymi w ostatnim czasie. Niedawno Polonia pokonała zespół z Witnicy 3:0 podczas turnieju halowego w Ośnie Lubuskim.

Dzień później swoją formę, ale tym razem w Poznaniu, sprawdzili również piłkarze SKP Słubice. I mimo porażki wypadli całkiem nieźle. GKP Polonus Kazimierz to lider tamtejszej okręgówki z aspiracjami na IV ligę. SKP po 20 minutach prowadził już 2:0, jednak bardziej doświadczenie rywale stopniowo odrabiali straty i ostatecznie wygrali 6:3.

Na zawodników i ich kibiców czekała jeszcze jedna atrakcja – oglądanie na żywo meczu piłkarskiej ekstraklasy Lech Poznań – Pogoń Szczecin. Cały wyjazd był możliwy właśnie dzięki współpracy z klubem z Kazimierza. I jak zapowiedzieli działacze obu klubów, to nie ostatnia tego typu akcja.

Poniżej kilka fotek, które otrzymaliśmy od prezesa SKP Mariusza Zborowskiego.

skp poznan_2

skp poznan_1

skp poznan_3

skp poznan_4
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama