Słubice: 12 grudnia 2018   |   Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
reklama
reklama

Wędkarze przygotowali terminarz imprez na 2018 rok

Kiedy będzie można sprawdzić się w zawodach wędkarskich? Zarząd Koła PZW nr 2 w Słubicach opublikował terminarz kluczowych imprez w 2018 roku. Oczywiście, najważniejsze jest to, żeby złowić jak najwięcej taaaaakich ryb. Zapewniamy, że okazji do tego nie zabraknie.

wędkarze Słubice

Nie tak dawno pisaliśmy o podsumowaniu mijającego roku i wspólnej wigilii wędkarzy zrzeszonych w słubickim kole. Po udanej końcówce ubiegłego roku, przyszedł czas na dobry początek. Wędkarze przygotowali terminarz wydarzeń, jakie będą organizować w 2018 roku.

W okresie od kwietnia do października wezmą udział w blisko 20 zawodach. Rozpoczną od walki o mistrzostwo koła. Potem będą rywalizować m.ni. o puchar burmistrza i samego zarządu. Niektóre zawody zaplanowano nocą. Nie zabraknie łowienia z okazji Święta Niepodległości czy Miejskiego Święta Hanzy. Ryby będą wypatrywać nie tylko w Odrze, ale również na jeziorze Kolejowym czy jeziorze Grzybno.

Co ważne nie wszystkie imprezy będą miały charakter zamknięty, tylko dla członków koła. W niektórych zawodach swoich sił będzie mógł spróbować każdy chętny amator wędkarstwa. Dokładny harmonogram jest dostępny poniżej.

HARMONOGRAM IMPREZ 2018

Jak zdradził nam prezes koła Ryszard Płaczkowski, to jednak nie wszystko co wędkarze przygotowali w tym roku. Szykuję jeszcze kilka niespodzianek, ale o tym wkrótce. O organizowanych przez koło wydarzeniach będziemy informować na bieżąco.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama