Słubice: 17 sierpnia 2018   |   Imieniny: Anita, Julianna, Jacek
reklama
reklama

Ośno szczęśliwe dla słubickich futbolistów

Przygotowania do drugiej części piłkarskiego sezonu nabierają tempa. W miniony weekend swoją formę sprawdzili zawodnicy SKP oraz Polonii. Obie drużyny dzień po dniu brały udział w halowych turniejach o puchar burmistrza Ośna Lubuskiego. I zaprezentowały się doskonale.

turniej osno_polonia

Najpierw, 27 stycznia, jako pierwsi na parkiet wybiegli piłkarze Polonii Słubice, którzy zmierzyli się z drużynami na co dzień występującymi w IV lidze i klasie okręgowej (na tym poziomie grają też poloniści).

I tu niespodzianka! Podopieczni trenera Andrzeja Wypycha pokazali klasę. Zgarnęli główne trofeum wygrywając wszystkie pięć spotkań, w tym z faworyzowanymi gospodarzami ze Spójni Ośno Lubuskie. Zgarnęli także wszystkie nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem wybrano Gabriela Kodzisa, a tytuł króla strzelców zdobył Przemysław Begier. Ten ostatni został uznany także najlepszym piłkarzem całego turnieju.

Poniżej wyniki meczów z udziałem Polonii Słubice:
  • Polonia Słubice - Czarni Browar Witnica 3:0
  • Polonia Słubice - Zieloni Lubiechnia 2:0
  • Polonia Słubice - Warta Słońsk 5:0
  • Polonia Słubice - Meprozet Stare Kurowo 2:1
  • Polonia Słubice - Spójnia Ośno Lubuskie 1:0
Skład Polonii Słubice: Gabriel Kodzis, Radek Kamiński, Rafał Gronostaj, Łukasz Tabaka, Eligiusz Krzeptowski, Tomasz Koszela, Dominik Grabowski, Przemysław Begier.

Fotorelację i wyniki z turnieju można znaleźć na oficjalnej stronie MKS Spójnia Ośno Lubuskie.

turniej osno_skp

Grającym o ligę wyżej kolegom pozazdrościli piłkarze SKP Słubice, którzy dzień później pojawili się w Ośnie Lubuskim na podobnym turnieju, ale przeznaczonym głównie dla drużyn występujących w A klasie.

28 stycznia do rywalizacji stanęło aż 8 zespołów, dlatego najpierw grano w grupach. SKP Słubice, podobnie jak wcześniej Polonia, wygrał wszystkie swoje mecze, najpierw trzy grupowe, następnie półfinał i finał. Najwięcej wysiłku kosztowało ich to ostatnie spotkanie, rozegrane z Zorzą Kowalów, które rozstrzygnęli na swoja korzyść dopiero po rzutach karnych.

Co prawda naszym zawodnikom nie przypadło w udziale żadne z wyróżnień indywidualnych, ale najważniejsze trofeum, czyli puchar ufundowany przez burmistrza Ośna Lubuskiego, powędrował do Słubic.

Poniżej wyniki meczów z udziałem SKP Słubice:
  • SKP Słubice - Chrobry Drzeńsko 2:0
  • SKP Słubice - Spójnia Ośno Lubuskie 2:1
  • SKP Słubice - Zorza Kowalów 1:0
  • SKP Słubice GKP Pszczew 4:2
  • SKP Słubice - Zorza Kowalów 1:1 (karne 2:0)
Skład SKP Słubice: Bartosz Kuźmicz, Robert Rommel, Mariusz Zborowski, Norbert Polowczyk, Bartosz Tomków, Dawid Baranowski, Mateusz Kulicki, Marcin Bulcewicz, Dominik Gabrysz.

Komplet wyników można znaleźć na oficjalnej stronie MKS Spójnia Ośno Lubuskie.

---

Już wkrótce kolejne informacje z piłkarskich boisk o przygotowaniach do rundy wiosennej.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak spędzasz tegoroczne wakacje?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama