Słubice: 16 października 2018   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
reklama
reklama

Ośno szczęśliwe dla słubickich futbolistów

Przygotowania do drugiej części piłkarskiego sezonu nabierają tempa. W miniony weekend swoją formę sprawdzili zawodnicy SKP oraz Polonii. Obie drużyny dzień po dniu brały udział w halowych turniejach o puchar burmistrza Ośna Lubuskiego. I zaprezentowały się doskonale.

turniej osno_polonia

Najpierw, 27 stycznia, jako pierwsi na parkiet wybiegli piłkarze Polonii Słubice, którzy zmierzyli się z drużynami na co dzień występującymi w IV lidze i klasie okręgowej (na tym poziomie grają też poloniści).

I tu niespodzianka! Podopieczni trenera Andrzeja Wypycha pokazali klasę. Zgarnęli główne trofeum wygrywając wszystkie pięć spotkań, w tym z faworyzowanymi gospodarzami ze Spójni Ośno Lubuskie. Zgarnęli także wszystkie nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem wybrano Gabriela Kodzisa, a tytuł króla strzelców zdobył Przemysław Begier. Ten ostatni został uznany także najlepszym piłkarzem całego turnieju.

Poniżej wyniki meczów z udziałem Polonii Słubice:
  • Polonia Słubice - Czarni Browar Witnica 3:0
  • Polonia Słubice - Zieloni Lubiechnia 2:0
  • Polonia Słubice - Warta Słońsk 5:0
  • Polonia Słubice - Meprozet Stare Kurowo 2:1
  • Polonia Słubice - Spójnia Ośno Lubuskie 1:0
Skład Polonii Słubice: Gabriel Kodzis, Radek Kamiński, Rafał Gronostaj, Łukasz Tabaka, Eligiusz Krzeptowski, Tomasz Koszela, Dominik Grabowski, Przemysław Begier.

Fotorelację i wyniki z turnieju można znaleźć na oficjalnej stronie MKS Spójnia Ośno Lubuskie.

turniej osno_skp

Grającym o ligę wyżej kolegom pozazdrościli piłkarze SKP Słubice, którzy dzień później pojawili się w Ośnie Lubuskim na podobnym turnieju, ale przeznaczonym głównie dla drużyn występujących w A klasie.

28 stycznia do rywalizacji stanęło aż 8 zespołów, dlatego najpierw grano w grupach. SKP Słubice, podobnie jak wcześniej Polonia, wygrał wszystkie swoje mecze, najpierw trzy grupowe, następnie półfinał i finał. Najwięcej wysiłku kosztowało ich to ostatnie spotkanie, rozegrane z Zorzą Kowalów, które rozstrzygnęli na swoja korzyść dopiero po rzutach karnych.

Co prawda naszym zawodnikom nie przypadło w udziale żadne z wyróżnień indywidualnych, ale najważniejsze trofeum, czyli puchar ufundowany przez burmistrza Ośna Lubuskiego, powędrował do Słubic.

Poniżej wyniki meczów z udziałem SKP Słubice:
  • SKP Słubice - Chrobry Drzeńsko 2:0
  • SKP Słubice - Spójnia Ośno Lubuskie 2:1
  • SKP Słubice - Zorza Kowalów 1:0
  • SKP Słubice GKP Pszczew 4:2
  • SKP Słubice - Zorza Kowalów 1:1 (karne 2:0)
Skład SKP Słubice: Bartosz Kuźmicz, Robert Rommel, Mariusz Zborowski, Norbert Polowczyk, Bartosz Tomków, Dawid Baranowski, Mateusz Kulicki, Marcin Bulcewicz, Dominik Gabrysz.

Komplet wyników można znaleźć na oficjalnej stronie MKS Spójnia Ośno Lubuskie.

---

Już wkrótce kolejne informacje z piłkarskich boisk o przygotowaniach do rundy wiosennej.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama