Słubice: 20 lipca 2018   |   Imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk
reklama
reklama

Bieg bez granic 2018 – ruszyły zapisy!

Od stadionu, przez most graniczny, do stadionu i z powrotem – taka trasę pokonają uczestnicy trzeciej odsłony „Lauf ohne Grenzen – Biegu bez granic”. Będzie to to jedno z najważniejszych sportowych wydarzeń Miejskiego Święta Hanzy w 2018 roku. Znamy już termin imprezy, ruszyły także elektroniczne zapisy.

biez bez_granic_2018_big

„Lauf ohne Grenzen - Bieg bez granic” w tym roku odbędzie się 13 lipca o godz. 19:30. Choć na razie nie podano jeszcze wszystkich szczegółów związanych z przebiegiem imprezy, to organizatorzy już zapraszają do zapisywania się na to wydarzenie. Za przygotowanie biegu wspólnie odpowiadają oba miasta: ze strony polskiej Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, a z niemieckiej Miejski Związek Sportowy we Frankfurcie.

Jedno jest pewne - dystans wyścigu się nie zmieni i podobnie jak rok temu będzie liczyć 1/3 maratonu, czyli 14,065 km. Jest za to jedna ważna zmiana co do trasy. Będzie prowadzić oczywiście ulicami obu miast, ale tym razem start i meta będą na Stadionie Przyjaźni we Frankfurcie. Zawodnicy nawrót będą mieli na stadionie SOSiR i aż dwukrotnie przebiegną przez most graniczny.

W zeszłym roku ma mecie zameldowało się dokładnie 350 osób. Jak będzie tym razem? Zapraszamy do zapisów! Będziemy na bieżąco przyglądać się przygotowaniom do imprezy.

Zapisy prowadzone są przez stronę www.davengo.com.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama