Słubice: 26 stycznia 2020   |   Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus
Słubice24.pl Wiadomości Sport Akademia Odchudzania - nowy projekt dla osób z problemem otyłości
reklama
reklama

Akademia Odchudzania - nowy projekt dla osób z problemem otyłości

Body & Soul EFA oraz portal Słubice24 zapraszają mieszkańców Słubic do udziału w wyjątkowym projekcie pt. "Akademia Odchudzania". Całe przedsięwzięcia zaczyna się już w lutym, a jego głównym celem jest pomoc osobom borykającym się z otyłością.

akademia odchudzania

Porady, treningi i konsultacje

Przez pięć miesięcy osoby pragnące zmienić swój wygląd i tryb życia będą uczyły się prawidłowo ćwiczyć oraz odpowiednio odżywiać. Wszystko oczywiście pod okiem wykwalifikowanych specjalistów.

W ramach projektu będą realizowane ćwiczenia grupowe, wykłady o tematyce zdrowotnej, porady żywieniowe, wyjazdy do SPA, nauka świadomych zakupów, indywidualne konsultacje dietetyczne oraz opieka trenerska.

Dołącz do projektu

Spotkanie organizacyjne dla osób pragnących wziąć udział w projekcie odbędzie się 27 stycznia o godz. 10:00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Słubicach (wejście od strony ul. Mieszka I).

Wszelkich informacji na temat Akademii Odchudzania udziela koordynator projektu Tomasz Walczak pod numerem telefonu 574 768 537

W trakcie trwania projektu nasz portal będzie relacjonować postępy osób biorących udział w projekcie. Zostanie nakręcony film, opublikujemy także sesję zdjęciową i wywiady z uczestnikami. Całość potrwa do końca czerwca.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama