Słubice: 9 grudnia 2018   |   Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
reklama
reklama

Ośno Triathlon Weekend uratowany. Ruszają zapisy

Z okazji nowego roku mamy świetną wiadomość dla fanów triathlonu. Kultowa impreza w Ośnie Lubuskim, która miała zniknąć ze sportowego kalendarza, jednak się odbędzie. Zapisy do najnowszej edycji ruszają 2 stycznia.

Triathlon Ośno

O odwołaniu Ośno Triathlon Weekend pisaliśmy jeszcze w listopadzie. Wtedy okazało się, że członkowie ośniańskich Morsów nie mają możliwości organizacyjnych, aby przygotować kolejną, siódmą już edycję imprezy.

Wiadomość wywołała spore poruszenie wśród kibiców i uczestników, którzy szeroko komentowali ten fakt, wierząc, że zawody uda się jeszcze uratować. Wielu deklarowało wsparcie. W pomoc zaangażował się także nasz portal, który jest patronem medialnym imprezy.

O triathlonowym weekendzie w Ośnie Lubuskim opowiedzieliśmy zaprzyjaźnionej z nami firmie RAZ Event ze Szczecina, która od wielu lat organizuje rozmaite wydarzenia sportowe, m.in. Maraton Szczeciński oraz Bieg Kobiet. Doprowadziliśmy do spotkania jej szefa Roberta Szycha z prezesem Morsów Łukaszem Biernackim. Obaj panowie szybko znaleźli wspólny język, a dodatkowo bezcennego wsparcia udzielił burmistrz Ośna Lubuskiego Stanisław Kozłowski.

Efekt jest taki, że 2 stycznia równo o godz. 12:00 ruszają zapisy do tegorocznej edycji! Znamy też oficjalną datę imprezy. Siódma odsłona Ośno Triathlon Weekend odbędzie się w dniach 11-12 sierpnia 2018 roku, oczywiście nad jeziorem Reczynek.

- Z wielką nadzieją powierzamy naszym nowym partnerom tę imprezę, która przerosła nasze możliwości organizacyjne. Otrzymaliśmy zapewnienie, że Ośno Triathlon Weekend zachowa swój dotychczasowy klimat oraz ten sam wysoki poziom. Będziemy ich dopingować i wspierać – poinformował zarząd morsów.

Szczegóły na stronie osnotriathlonweekend.pl. Zapisy na sts-timing.pl.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama