Słubice: 18 października 2018   |   Imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
reklama
reklama

Mikołajki na sportowo

To już tradycja – Słubicki Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji także w tym roku zaprosił przedszkolaki na festyn sportowy z okazji Mikołajek. Najmłodsi biegali, toczyli piłki, robili przewroty, czym zasłużyli na puchary i dyplomy. Oraz oczywiście na słodkie co nieco.

mikolajki przedszkolaki
Mikołajki w sportowej odsłonie (fot. SOSiR)

SOSiR jak co roku z okazji Mikołajek zorganizował dla najmłodszych festyn sportowy, który finansowo wsparła też gmina Słubice. Na hali miejskiej spotkało się prawie 200 przedszkolaków. Przywitał ich Ryszard Chustecki, dyrektor ds. sportu i rekreacji. Życzył dobrej zabawy i wielu sportowych wrażeń.

I rozpoczęła się rywalizacja. Przedszkolaki, ustawione w rzędy, pokonywały trasę na torze przeszkód, starając się wykonać zadania jak najszybciej i jak najdokładniej. Miały do wykonania 8 różnych zadań rekreacyjno-sportowych.

Dzieci turlały się po materacach, toczyły piłkę, biegały slalomem… Na twarzach widać było skupienie i pragnienie bycia szybszym od kolegi z rzędu obok. Choć, jak zaznaczają organizatorzy, najważniejsza nie była sama rywalizacja, a spędzenie czasu na sportowo.

Sędziowie skrupulatnie podliczyli zdobyte punkty. Okazało się, że zawody wygrały maluchy z Pinokia - to właśnie do nich powędrował największy puchar. Pozostali otrzymali nieco mniejsze puchary i dyplomy. Wszyscy mali zawodnicy zostali docenieni - dostali pamiątkowe medale. Na koniec na wszystkich czekała słodka niespodzianka.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama