Słubice: 9 grudnia 2019   |   Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Słubice24.pl Wiadomości Sport Ruszyła nowa siłownia Activ Gym – czekają darmowe treningi i losowanie nagród
reklama
reklama

Ruszyła nowa siłownia Activ Gym – czekają darmowe treningi i losowanie nagród

W Słubicach rusza nowe miejsce do uprawiana sportu i aktywności fizycznej. W Activ Gim znajdziesz siłownię, profesjonalnych trenerów i dietetyków oraz dobre zaopatrzenie w suplementy i odżywki. Z okazji otwarcia na chętnych czekają darmowe treningi oraz konkursy z nagrodami.

active gym

Nowe miejsce dla aktywnych

ACTIV GIM znajduje się przy ul. Kościuszki 7, w dawnej siedzibie sklepu Gibau (naprzeciwko Intermarche). Siłownia jest wyposażona w najnowszy i bardzo zróżnicowany sprzęt. Są bieżnie, atlasy, hantle, orbitrek, sztangi - wszystko zainstalowane na dużej przestrzeni, jakiej w Słubicach dotąd nie było. Jest też oczywiście przestronna szatnia. Każdy amator ćwiczeń znajdzie tu coś dla siebie.

Poćwiczysz dłużej i pod okiem fachowców

Właściciele stawiają na otwarte podejście dla klienta. Jeśli masz karnet z innej siłowni to do końca miesiąca w Activ Gim poćwiczysz za darmo. Elastyczne są też godziny otwarcia. Formalnie siłowania czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-21:00, w soboty w godz. 10:00-18:00, a w niedzielę w godz. 14:00-18:00, ale jeśli ktoś przyjdzie nieco spóźniony, to obsługa poczeka do końca aż spokojnie skończy trening.

Activ Gim to nie tylko miejsce do samodzielnych ćwiczeń, ale także możliwość zajęć pod okiem specjalistów. Właściciele współpracują z trenerami personalnymi, dietetykami, przedstawicielami firm Herbalife, DNA czy Olimp. W planach są rozmaite zajęcia tematyczne. Dla zainteresowanych jest też możliwość wynajęcia sali do fitness. Koszt to jedyne 40 zł za godzinę.

Jak wygląda wnętrze Activ Gym? Więcej na filmiku udostępnionym przez właścicieli siłowni.Cenowe okazje

Jak wyglądają opłaty za korzystanie z siłowni? Bardzo prosto i przejrzyście. Co najważniejsze, każde wejście na siłownię nie ma ograniczeń - ćwiczysz tyle czasu, ile potrzebujesz.

Poniżej cennik:
  • jednorazowa wejściówka - 15zł,
  • karnet 10 wejść - 85 zł,
  • karnet nielimitowanych wejść na 1 miesiąc - 110 zł,
  • karnet nielimitowanych wejść na 3 miesiące - 300 zł,
  • karnet nielimitowanych wejść na 6 miesięcy - 550 zł,
  • karnet nielimitowanych wejść na 12 miesięcy - 1050 zł.
Darmowy weekend i losowanie nagród

Nikt z nas nie lubi kupować kota w worku. Podobnie myślą właściciele Activ Gym. Dlatego zapraszają wszystkich chętnych na otwarty weekend w nowej siłowni.

W dniach 25-26 listopada można przyjść, bezpłatnie poćwiczyć i skorzystać z darmowych konsultacji. W tę sobotę i niedzielę wyjątkowo siłowania będzie czynna w godzinach 10:00-21:00.

A na tych, co wykupią karnet, czeka niespodzianka: losowanie nagrody – dodatkowego karnetu na 3 miesiące ćwiczeń. Akcja promocyjna potrwa do 10 stycznia 2018 roku, wtedy też odbędzie się losowanie.

Kontakt i więcej informacji
[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama