Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Postrzelają z okazji Święta Niepodległości

Zespół Szkół Technicznych w Słubicach oraz klub USKS Muszkiet zapraszają na zawody strzeleckie z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Impreza odbędzie się 4 listopada na strzelnicy ZST przy al. Niepodległości.

strzelanie ZST_slubice

Rywalizację zaplanowano w strzelaniu z broni pneumatycznej. Zawody przewidziano przede wszystkim dla osób zrzeszonych w lokalnych ośrodkach LOK, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby swoi sił spróbowali także początkujący i amatorzy.

Podczas zawodów swoje umiejętności sprawdzą nie tylko slubiczanie zrzeszeni w USKS Muszkiet. Impreza ma rangę wojewódzką. Udział zapowiedziało wielu czołowych strzelców z terenu całego woj. lubuskiego.

Dla najlepszych zawodników przewidziano puchary oraz dyplomy. Wstęp i udział są bezpłatne. Początek zawodów o godz. 10:00.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama