Słubice: 24 września 2018   |   Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
reklama
reklama

Nauczyciele rywalizowali na strzelnicy (foto)

Okazuje się, że nie tylko młodzież USKS Muszkiet dobrze radzi sobie na strzelnicy. Swoje umiejętności w celowaniu do tarczy postanowili sprawdzić nasi nauczyciele. Rywalizacja odbyła się z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Strzelnica ZNP Słubice

24 października na strzelnicy pneumatycznej Uczniowskiego Strzeleckiego Klubu Sportowego Muszkiet przy Zespole Szkół Technicznych w Słubicach spotkało się 23 pracowników oświaty ze słubickich szkół i przedszkoli. Wzięli udział w 12 edycji indywidualnych zawodów strzeleckich z okazji Dnia Edukacji Narodowej. - Życzę samych dziesiątek i wspaniałej zabawy – mówiła podczas uroczystego otwarcia Weronika Bursztynowicz, prezes oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Słubicach.

To właśnie oddział ZNP, wspólnie z USKS Muszkiet Słubice i ZR LOK Słubice były organizatorami zawodów, które tradycyjnie odbywają się co roku. Swój wkład miało też stowarzyszenie FSL Aktywni dla Powiatu, które przygotowało dyplomy. Za sędziowanie odpowiedzialni byli Janusz Sikorski i Jerzy Wieczorek.

A kto okazał się najlepszym strzelcem? Wśród pań najlepsze wyniki osiągnęła Agnieszka Araszewska ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, drugie miejsce zajęła Magdalena Górecka z Zespołu Szkół Technicznych, a trzecie Iwona Grabowska z Zespołu Szkół Licealnych. Wśród mężczyzn tym najcelniej strzelającym okazał się Zbigniew Drozdowski z Sekcji Emerytów i Rencistów przy ZNP, tuż za nim uplasowali się: Franciszek Zaporowski i Roman Szydłak (obaj z ZST).

Zwycięzcy otrzymali okazałe puchary, zdobywcy miejsc od drugiego do szóstego dostali medale, a wszyscy uczestnicy – dyplomy.

Przebieg rywalizacji sportowej i atmosfera na zawodach jak zwykle były fantastyczne, wyniki zaś czyniły rywalizację sportową niewiadomą do samego końca – podsumowała zawody W. Bursztynowicz. I na koniec jeszcze raz złożyła uczestnikom serdeczne życzenia z okazji ich święta. A Stanisław Woronowicz, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych, zaprosił wszystkich na smakowitą zupę gulaszową.

Poniżej zdjęcia z zawodów udostępnione naszej redakcji przez ZNP Słubice.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama