Słubice: 13 grudnia 2018   |   Imieniny: Łucja, Otylia, Eugeniusz
reklama
reklama

Nauczyciele rywalizowali na strzelnicy (foto)

Okazuje się, że nie tylko młodzież USKS Muszkiet dobrze radzi sobie na strzelnicy. Swoje umiejętności w celowaniu do tarczy postanowili sprawdzić nasi nauczyciele. Rywalizacja odbyła się z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Strzelnica ZNP Słubice

24 października na strzelnicy pneumatycznej Uczniowskiego Strzeleckiego Klubu Sportowego Muszkiet przy Zespole Szkół Technicznych w Słubicach spotkało się 23 pracowników oświaty ze słubickich szkół i przedszkoli. Wzięli udział w 12 edycji indywidualnych zawodów strzeleckich z okazji Dnia Edukacji Narodowej. - Życzę samych dziesiątek i wspaniałej zabawy – mówiła podczas uroczystego otwarcia Weronika Bursztynowicz, prezes oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Słubicach.

To właśnie oddział ZNP, wspólnie z USKS Muszkiet Słubice i ZR LOK Słubice były organizatorami zawodów, które tradycyjnie odbywają się co roku. Swój wkład miało też stowarzyszenie FSL Aktywni dla Powiatu, które przygotowało dyplomy. Za sędziowanie odpowiedzialni byli Janusz Sikorski i Jerzy Wieczorek.

A kto okazał się najlepszym strzelcem? Wśród pań najlepsze wyniki osiągnęła Agnieszka Araszewska ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, drugie miejsce zajęła Magdalena Górecka z Zespołu Szkół Technicznych, a trzecie Iwona Grabowska z Zespołu Szkół Licealnych. Wśród mężczyzn tym najcelniej strzelającym okazał się Zbigniew Drozdowski z Sekcji Emerytów i Rencistów przy ZNP, tuż za nim uplasowali się: Franciszek Zaporowski i Roman Szydłak (obaj z ZST).

Zwycięzcy otrzymali okazałe puchary, zdobywcy miejsc od drugiego do szóstego dostali medale, a wszyscy uczestnicy – dyplomy.

Przebieg rywalizacji sportowej i atmosfera na zawodach jak zwykle były fantastyczne, wyniki zaś czyniły rywalizację sportową niewiadomą do samego końca – podsumowała zawody W. Bursztynowicz. I na koniec jeszcze raz złożyła uczestnikom serdeczne życzenia z okazji ich święta. A Stanisław Woronowicz, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych, zaprosił wszystkich na smakowitą zupę gulaszową.

Poniżej zdjęcia z zawodów udostępnione naszej redakcji przez ZNP Słubice.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama