Słubice: 21 listopada 2018   |   Imieniny: Albert, Janusz, Konrad
Słubice24.pl Wiadomości Sport Rusza amatorska liga siatkówki w Rzepinie. Trwa nabór chętnych drużyn
reklama
reklama

Rusza amatorska liga siatkówki w Rzepinie. Trwa nabór chętnych drużyn

Lubisz grać w siatkę? Zbierz ekipę i zgłoście się! Niedługo rusza RALPS 2017 – Rzepińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej. Do udziału w sportowej rywalizacji zapraszają siatkarze z SKS Piast Rzepin.

Siatkówka Słubice

Lokalni sportowcy proponują na sezon jesienno-zimowy kolejną formę aktywności: rozpoczął się nabór do RAPS, czyli Rzepińskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. To pierwsza od dawna taka inicjatywa w Rzepinie.

Do udziału w rozgrywkach mogą zgłaszać się drużyny liczące maksymalnie 12 osób (na boisku gra 6 osób). Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 29.11.2017. Dopiero wtedy powstanie tabela planowanych spotkań. Mecze będą odbywały się na hali sportowej przy Zespole Szkół w Rzepinie.

System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn – wyjaśnia Tomasz Kochanowski z SKS Piast Rzepin, organizator rozgrywek.

Jak można się zgłosić? Należy wysłać emaila na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i podać w nim następujące dane: nazwa drużyny, lista zawodników, osobę do kontaktu wraz z jej adresem e-mail i numerem telefonu.

Gorąco zachęcam do sportowej aktywności w okresie jesienno-zimowym – zaprasza T. Kochanowski. Inauguracja rozgrywek wstępnie jest zaplanowana pod koniec listopada
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama