Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Zagrają w szczypiorniaka bez granic

Sezon na piłkę ręczną coraz bardziej się rozkręca! Po ligowej inauguracji czeka nas teraz turniej o puchar słubickiego starosty. Impreza ma też wydźwięk charytatywny – będzie połączona ze zbiórką na rzecz potrzebujących zwierzaków.


UKS Jedynka Słubice

To już trzecia edycja imprezy pod patronatem starosty. Gospodarzem towarzyskiego turnieju jest oczywiście UKS Jedynka Słubice. Klub zaprosił do rywalizacji na parkiecie jeszcze trzy drużyny, wszystkie z Niemiec: FHC Frankfurt, HSV Frankfurt oraz VFB Doberlug Kirchhain.

Wydarzenie wspiera również gmina Słubice, dlatego mottem turnieju jest jeden ze sloganów promocyjnych naszego samorządu, czyli „sport bez granic”. Tego dnia nie sam sport będzie jednak najważniejszy.

Wspólnie ze stowarzyszeniem Animals Słubice klub organizuje akcję charytatywną na rzecz potrzebujących psów i kotów. Organizatorzy podczas turnieju będą zbierać karmę (suchą i mokrą), koce, ręczniki i wszelkie potrzebne zwierzakom rzeczy.

Każdy może przyjść na turniej, pokibicować oraz wesprzeć czworonogi. Wstęp wolny. Patronem medialnym imprezy jest portal Słubice24.

Termin: 15.10.2017, godz. 9.00. Miejsce: hala Gimnazjum nr 1, ul. Wojska Polskiego 1.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama