Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
reklama
reklama

Ligowcy ze Słubic z kompletem punktów

Brawo Polonia Słubice i SKP Słubice. Za nimi kolejne dwa mecze i dwa zwycięstwa. Poloniści (klasa okręgowa) pokonali u siebie 2:0 Spartaka Deszczno, natomiast SKP (A klasa) wygrał na wyjeździe ze Smogórzanką Smogóry 4:0.

polonia3

Oba mecze odbyły się 8 października.

Na stadionie w Słubicach bramki dla MKS-u zdobyli Hayato Kuramoto oraz Przemysław Begier. Dzięki skutecznej grze Polonia podtrzymała imponującą passę zwycięstw w klasie okręgowej. Od początku sezonu poloniści mają ich już 8 z rzędu. Mogą pochwalić się także najskuteczniejszą defensywą w lidze (tylko 6 straconych bramek). Są obecnie na drugim miejscu w klasie okręgowej (mają jeden mecz rozegrany mniej niż liderujący Orzeł Międzyrzecz).

Swoich kibiców ucieszyła też postawa SKP Słubice. Choć drużyna miała braki kadrowe, pewnie poradziła sobie z niewygodnym rywalem ze Smogór. Gole dla biało-niebieskich strzelali Marcin Bulcewicz (dwukrotnie) oraz Michał Kalarus i Mateusz Zając. Dzięki zwycięstwu SKP awansował na 4 miejsce w tabeli A klasy.

Kolejne ligowe emocje już za tydzień.
Brawo Polonia Słubice i SKP Słubice. Za nami dwa kolejne mecze i dwa zwycięstwa. Poloniści pokonali u siebie 2:0 Spartaka Deszczno, natomiast SKP wygrał na wyjeździe ze Smogórzanką Smogóry 4:0.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama