Słubice: 16 października 2018   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
reklama
reklama

Nauczyciele rywalizowali w brydżu sportowym

Na początku października Słubice ponownie gościły zawodników XVII Otwartych Mistrzostw Województwa Brydża Sportowego Pracowników Oświaty. Imprezę patronatem objął burmistrz Słubic i Związek Nauczycielstwa Polskiego.

brydz nauczyciele
O mistrzowskie tytuły rywalizowali nauczyciele (fot. FSL Aktywni)

Nauczyciele kolejny już raz spotkali się w gościnnych murach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji po to, żeby rozegrać brydżowy turniej z okazji zbliżającego się dnia nauczyciela.

Impreza tradycyjnie została objęta patronatem przez burmistrza Słubic i słubicki oddział Związku Nauczycielstwa Polskiego. Frekwencja dopisała, a zawodnicy nie rywalizowali o przysłowiową pietruszkę. Nagrody dla najlepszych ufundowali właśnie burmistrz Słubic i ZNP, a także FSL Aktywni dla Powiatu, którzy od kilku lat wspierają tę imprezę.

Sportowa rywalizacja przebiegała pod czujnym okiem Sławomira Drewalskiego. Brydżowe zmagania oklaskiwała także Weronika Bursztynowicz, prezes zarządu ZNP w Słubicach.

Na koniec rywalizacji poznaliśmy zwycięzców. Pierwsze miejsce zajęła para Wojciech Waszkowiak i Andrzej Jeleniewski (Gorzów Wlkp. / Witnica). Na drugiej pozycji uplasowali się Jarosław Wachnowski i Mieczysław Stefański (Gorzów Wlkp.), a na trzecim Skarbimir Kozar i Czesław Plachimowicz (Rzepin / Międzyrzecz).

W mikście zwyciężyli Halina Baran i Stanisław Kotas (Kostrzyna nad Odrą). Najlepszą parę ze Słubic okazał się niezawodny duet Sławomir Drewalski i Zbigniew Halat.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama