Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Nauczyciele rywalizowali w brydżu sportowym

Na początku października Słubice ponownie gościły zawodników XVII Otwartych Mistrzostw Województwa Brydża Sportowego Pracowników Oświaty. Imprezę patronatem objął burmistrz Słubic i Związek Nauczycielstwa Polskiego.

brydz nauczyciele
O mistrzowskie tytuły rywalizowali nauczyciele (fot. FSL Aktywni)

Nauczyciele kolejny już raz spotkali się w gościnnych murach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji po to, żeby rozegrać brydżowy turniej z okazji zbliżającego się dnia nauczyciela.

Impreza tradycyjnie została objęta patronatem przez burmistrza Słubic i słubicki oddział Związku Nauczycielstwa Polskiego. Frekwencja dopisała, a zawodnicy nie rywalizowali o przysłowiową pietruszkę. Nagrody dla najlepszych ufundowali właśnie burmistrz Słubic i ZNP, a także FSL Aktywni dla Powiatu, którzy od kilku lat wspierają tę imprezę.

Sportowa rywalizacja przebiegała pod czujnym okiem Sławomira Drewalskiego. Brydżowe zmagania oklaskiwała także Weronika Bursztynowicz, prezes zarządu ZNP w Słubicach.

Na koniec rywalizacji poznaliśmy zwycięzców. Pierwsze miejsce zajęła para Wojciech Waszkowiak i Andrzej Jeleniewski (Gorzów Wlkp. / Witnica). Na drugiej pozycji uplasowali się Jarosław Wachnowski i Mieczysław Stefański (Gorzów Wlkp.), a na trzecim Skarbimir Kozar i Czesław Plachimowicz (Rzepin / Międzyrzecz).

W mikście zwyciężyli Halina Baran i Stanisław Kotas (Kostrzyna nad Odrą). Najlepszą parę ze Słubic okazał się niezawodny duet Sławomir Drewalski i Zbigniew Halat.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama