Słubice: 17 lipca 2018   |   Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
reklama
reklama

Pingpongiści ze Słubic powalczą o ligowe punkty

Po dwóch kolejkach nasi tenisiści stołowi z ekipy FSL-Aktywni maja na koncie dwa zwycięstwa! Dzięki temu są na 2. miejscu w tabeli IV ligi. Kolejny mecz zagrają w Słubicach z ekipą UKS Witniczanin II Witnica. Przyda się doping kibiców!

Puchar Polski tenis stołowy 

Drużyna FSL Aktywni Słubice bardzo dobrze rozpoczęła zmagania w grupie północnej IV ligi województwa lubuskiego. Do tej pory nasi tenisiści stołowi rozegrali – i wygrali - dwa mecze. 16 września u siebie pokonali KS Lubikowo 10:7, a dwa tygodnie później w wyjazdowym pojedynku z MKS Stal Sulęcin uzyskali wynik 10:4.

Dzięki tym zwycięstwom plasują się obecnie na 2 miejscu w tabeli. Liderem jest GKS Gorzowia V Gorzów Wklp., która ma nieznacznie lepszy bilans wygranych i przegranych setów.

Kolejna szansa na poprawienie punktowego dorobku  już w najbliższą sobotę. Do Słubic przyjeżdża UKS Witniczanin II Witnica. Na pewno do zwycięstwa bardzo przyda się wsparcie kibiców, dlatego zapraszamy do dopingowania. Wstęp wolny.

Mecz odbędzie się 7 października w sali gimnastycznej SOSiR. Początek o godz. 17.30.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama