Słubice: 17 lipca 2018   |   Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
reklama
reklama

I Bieg św. Huberta w Puszczy Rzepińskiej

Niedługo kolejna impreza biegowa w naszej okolicy. Tym razem to Rzepin zaprasza na trasę wytyczoną po leśnych ścieżkach, asfalcie i bruku, czyli po malowniczej Puszczy Rzepińskiej. Przed nami I edycja „Biegu św. Huberta”. Już można się zapisywać.

bieganie natura

„I Bieg św. Huberta” odbędzie się 4 listopada. Trasa o długości 10 km poprowadzi zawodników ulicami Rzepina i Starościna. Start i meta zlokalizowane będą na boisku Technikum Leśnego w Starościnie. To właśnie ta szkoła jest głównym organizatorem biegu (partnerami są Gmina Rzepin i Lasy Państwowe).

Sekretariat biegu czynny będzie od godz. 9 do 11.30 w sali gimnastycznej technikum. W tym czasie zawodnicy będą mogli pobierać pakiety startowe. W ich skład wchodzi, oprócz koszulki i numeru, również medal po ukończeniu biegu, a także myśliwski posiłek regeneracyjny oraz niespodzianki od organizatorów. Zawodnicy wystartują w samo południe, limit na pokonanie trasy wynosi 1,5 godziny.

W biegu mogą wziąć udział ci, którzy ukończyli 16 lat (jednak osoby niepełnoletnie muszą przedstawić pisemną zgodę rodziców lub opiekunów).

Rywalizacja będzie odbywać nie tylko w podziale na kobiety i mężczyzn w zależności od wieku. Organizatorzy przewidzieli również kategorie dodatkowe, takie jak: leśnicy, mieszkańcy gminy Rzepin, małżeństwa. Osobno rywalizować będą także uczniowie szkół leśnych, dla których bieg ten będzie miał rangę Mistrzostw Polski na dystansie 10 km.

Najlepsi zawodnicy spośród mężczyzn i kobiet mogą liczyć na nagrody finansowe: 500 zł, 300 zł, 100 zł. Zwycięzcy w pozostałych kategoriach otrzymają nagrody rzeczowe.

Impreza ma charakter otwarty. Limit zgłoszeń to 300 osób. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 października przez stronę www.super-sport.com.pl. Opłata startowa wynosi 30 zł (50 zł w dniu wyścigu).

Swoje własne biegi będą miały również dzieci. Zapisy do biegów dziecięcych zaczną się o 10 i potrwają do 10.30. Najmłodsi rozpoczną rywalizację o 10.45.

Zwieńczeniem imprezy będzie msza odpustowa w kościele św. Huberta w Rzepinie o godz. 16.

Więcej informacji w załączonym poniżej regulaminie biegu.

POBIERZ REGULAMIN

Termin:
4.11.2017, godz. 12:00. Miejsce:  boisko Technikum Leśnego w Starościnie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama