Słubice: 19 stycznia 2018   |   Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
reklama
reklama

I Bieg św. Huberta w Puszczy Rzepińskiej

Niedługo kolejna impreza biegowa w naszej okolicy. Tym razem to Rzepin zaprasza na trasę wytyczoną po leśnych ścieżkach, asfalcie i bruku, czyli po malowniczej Puszczy Rzepińskiej. Przed nami I edycja „Biegu św. Huberta”. Już można się zapisywać.

bieganie natura

„I Bieg św. Huberta” odbędzie się 4 listopada. Trasa o długości 10 km poprowadzi zawodników ulicami Rzepina i Starościna. Start i meta zlokalizowane będą na boisku Technikum Leśnego w Starościnie. To właśnie ta szkoła jest głównym organizatorem biegu (partnerami są Gmina Rzepin i Lasy Państwowe).

Sekretariat biegu czynny będzie od godz. 9 do 11.30 w sali gimnastycznej technikum. W tym czasie zawodnicy będą mogli pobierać pakiety startowe. W ich skład wchodzi, oprócz koszulki i numeru, również medal po ukończeniu biegu, a także myśliwski posiłek regeneracyjny oraz niespodzianki od organizatorów. Zawodnicy wystartują w samo południe, limit na pokonanie trasy wynosi 1,5 godziny.

W biegu mogą wziąć udział ci, którzy ukończyli 16 lat (jednak osoby niepełnoletnie muszą przedstawić pisemną zgodę rodziców lub opiekunów).

Rywalizacja będzie odbywać nie tylko w podziale na kobiety i mężczyzn w zależności od wieku. Organizatorzy przewidzieli również kategorie dodatkowe, takie jak: leśnicy, mieszkańcy gminy Rzepin, małżeństwa. Osobno rywalizować będą także uczniowie szkół leśnych, dla których bieg ten będzie miał rangę Mistrzostw Polski na dystansie 10 km.

Najlepsi zawodnicy spośród mężczyzn i kobiet mogą liczyć na nagrody finansowe: 500 zł, 300 zł, 100 zł. Zwycięzcy w pozostałych kategoriach otrzymają nagrody rzeczowe.

Impreza ma charakter otwarty. Limit zgłoszeń to 300 osób. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 października przez stronę www.super-sport.com.pl. Opłata startowa wynosi 30 zł (50 zł w dniu wyścigu).

Swoje własne biegi będą miały również dzieci. Zapisy do biegów dziecięcych zaczną się o 10 i potrwają do 10.30. Najmłodsi rozpoczną rywalizację o 10.45.

Zwieńczeniem imprezy będzie msza odpustowa w kościele św. Huberta w Rzepinie o godz. 16.

Więcej informacji w załączonym poniżej regulaminie biegu.

POBIERZ REGULAMIN

Termin:
4.11.2017, godz. 12:00. Miejsce:  boisko Technikum Leśnego w Starościnie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się nowy herb powiatu słubickiego?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama