Słubice: 18 czerwca 2018   |   Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
reklama
reklama

Doświadczeni wędkarze sprawdzą się na kanale Odry

Zarząd Koła PZW nr 2 zaprasza na kolejne zawody spławikowo-gruntowe. Tym razem rywalizować będą wyłącznie wędkarze mający więcej niż 55 lat. Kto złowi najwięcej taaaaakich ryb?Spotkanie spławikowo-gruntowe „+55” jest przeznaczone specjalnie dla członków koła PZW nr 2 od rocznika 1962 (kwalifikuje się cały ten rocznik).

Zawody zaplanowano 8 października na kanale Odry w Słubicach. Program spotkania przewiduje zbiórkę i losowanie stanowisk o godz. 7. Od 7.30 zawodnicy będą przygotowywali się do zawodów na stanowiskach. O 9. rozpoczną łowić, a zakończą o 14. Do 15. potrwa ważenie ryb na stanowiskach. Następnie organizatorzy zapraszają na wspólny posiłek, a po nim, o godz. 15.45, nastąpi ogłoszenie wyników i dekoracja zwycięzców.

Jakie reguły obowiązują zawodników? Zgodne z zasadami RAPR, na żywej rybie. Każdy wędkarz musi mieć siatkę sztywnymi obręczami do przechowywania ryb w dobrej kondycji. Dozwolone jest łowienie tylko na jedną wędkę (do 8 m) metodą spławik-grunt. Nie wolno używać żywych lub martwych rybek.

Wpisowe wynosi 30 zł (jest to dobrowolna wpłata na działalność statutową koła PZW nr 2). Zapisy przyjmowane są do 6 października w sklepie wędkarskim "Pod Akacją", tel. 507097707.

Termin: 8.10.2017, godz. 7.00 Miejsce: Port rzeczny w Słubicach.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama