Słubice: 24 września 2018   |   Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
reklama
reklama

Doświadczeni wędkarze sprawdzą się na kanale Odry

Zarząd Koła PZW nr 2 zaprasza na kolejne zawody spławikowo-gruntowe. Tym razem rywalizować będą wyłącznie wędkarze mający więcej niż 55 lat. Kto złowi najwięcej taaaaakich ryb?Spotkanie spławikowo-gruntowe „+55” jest przeznaczone specjalnie dla członków koła PZW nr 2 od rocznika 1962 (kwalifikuje się cały ten rocznik).

Zawody zaplanowano 8 października na kanale Odry w Słubicach. Program spotkania przewiduje zbiórkę i losowanie stanowisk o godz. 7. Od 7.30 zawodnicy będą przygotowywali się do zawodów na stanowiskach. O 9. rozpoczną łowić, a zakończą o 14. Do 15. potrwa ważenie ryb na stanowiskach. Następnie organizatorzy zapraszają na wspólny posiłek, a po nim, o godz. 15.45, nastąpi ogłoszenie wyników i dekoracja zwycięzców.

Jakie reguły obowiązują zawodników? Zgodne z zasadami RAPR, na żywej rybie. Każdy wędkarz musi mieć siatkę sztywnymi obręczami do przechowywania ryb w dobrej kondycji. Dozwolone jest łowienie tylko na jedną wędkę (do 8 m) metodą spławik-grunt. Nie wolno używać żywych lub martwych rybek.

Wpisowe wynosi 30 zł (jest to dobrowolna wpłata na działalność statutową koła PZW nr 2). Zapisy przyjmowane są do 6 października w sklepie wędkarskim "Pod Akacją", tel. 507097707.

Termin: 8.10.2017, godz. 7.00 Miejsce: Port rzeczny w Słubicach.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama