Słubice: 23 września 2018   |   Imieniny: Tekla, Bogusław
Słubice24.pl Wiadomości Sport Wybierasz się do Kunowic na duathlon? Zobacz najważniejsze informacje
reklama
reklama

Wybierasz się do Kunowic na duathlon? Zobacz najważniejsze informacje

Przed nami II odsłona zawodów Promet Cargo Cross Duathlon. Na malowniczo położonej trasie wokół Kunowic w biegowo-rowerowych zmaganiach weźmie udział 150 osób. Zapraszamy do zapoznania się najważniejszymi informacjami – programem, regulaminem i organizacją ruchu.

Promet Cargo Cross Duathlon

Impreza odbędzie się 30 września w Kunowicach. Główna baza, biuro zawodów a także start i meta będą zlokalizowane na placu przed siedzibą firmy Promet Cargo przy ul. Dworcowej. Start zawodów zaplanowano o godz. 12.00. Poniżej szczegółowy program.

Program zawodów
  • 08.00 – 10.30 – otwarcie biura zawodów
  • 09.30 – 11.30 – wprowadzenie rowerów do strefy zmian
  • 11.30 – oficjalne otwarcie zawodów oraz odprawa techniczna
  • 12.00 – start wyścigu
  • 15.00 – zamknięcie trasy zawodów
  • 15.30 – wręczenie nagród dla zawodników i zakończenie zawodów
O tym warto pamiętać

Każdy z uczestników powinien być wyposażony w kask rowerowy. Bez tego nie zostanie dopuszczony do startu. Podczas jazdy rowerem obowiązują przepisy ustawy prawo o ruchu drogowym. Osoby nieletnie muszą zgłosić się do biura zawodów z rodzicem / opiekunem, który podpisze zgodę na start.

Aby zostać sklasyfikowanym należy pamiętać o przyczepieniu chipa, który każdy zawodnik otrzyma w pakiecie startowym. Bez tego nie będzie możliwy pomiar czasu. Dystans wynosi: 4 km biegu + 15 km rowerem + 2 km biegu. Limit czasu na pokonanie całej trasy wynosi 3 godziny.

Gościem specjalnym II Promet Cargo Cross Duathlonu będzie żużlowiec Stali Gorzów Bartosz Zmarzlik. Kibice będą mieli okazję do wzięcia autografu i zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

Organizacja ruchu

W godzinach 12-14 wystąpią chwilowe utrudnienia w ruchu samochodowym na terenie Kunowic. Częściowo zamknięty zostanie ruch w rejonie ulic Zielonej i Dworcowej oraz na osiedlu Słonecznym.

Gdzie parkować

Kibice i zawodnicy mogą bezpłatnie zostawić swoje samochody na terenie parkingu Uśmiechniętej Planety (dojazd przez os. Słoneczne). Uwaga! Nie będzie możliwości wjazdu samochodem na parking przed siedzibą Promet Cargo.

Bądż na bieżąco

Najważniejsze informacje o imprezie znajdziesz na facebookowym profilu wydarzenia www.facebook.com/events/308621919550430 oraz poniższym regulaminie. Bieżące informacje będziemy publikować także na stronach portalu Słubice24.

POBIERZ REGULAMIN
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama