Słubice: 18 czerwca 2018   |   Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
reklama
reklama

Puchar prawników trafił do Szczecina

Słubice były w tym roku gospodarzem tradycyjnych piłkarskich zmagań prawników. Do walki o prestiżowy puchar przystąpiło siedem ekip z obu stron Odry. Główne trofeum powędrowało do Szczecina.

prawnicy turniej_bg
Główne trofeum zgarnęli prawnicy ze Szczecina (fot. SOSiR)

Impreza odbyła się 23 września na gościnnych obiektach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Była to już 17. edycja turnieju, który odbywa się na zmianę w Słubicach i sąsiednim Frankfurcie nad Odrą.

Po długich i zaciętych bojach, rozgrywanych systemem każdy z każdym, wygrała Okręgowa Izba Radców Prawnych ze Szczecina. Kolejne miejsca zajęły: SV Justiz Cottbus, Prokuratura Gorzów Wlkp., Prokuratura z Frankfurtu, Adwokaci Lubuskie (Okręgowa Rada Adwokacka), Adwokaci Neuruppin i Izba Gospodarczo-Handlowa z Frankfurtu.

Po zakończeniu części sportowej odbyło się uroczyste podsumowanie. Wręczono dyplomy i puchary dla najlepszych drużyn, przyznano także nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem został Felix Croll (Cottbus), królem strzelców Rafał Kaźmierski (Szczecin), natomiast nagroda fair play trafiła do drużyny z Neuruppin.

Kolejna edycja już za rok. Tym razem we Frankfurcie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama