Słubice: 24 września 2018   |   Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
reklama
reklama

Puchar prawników trafił do Szczecina

Słubice były w tym roku gospodarzem tradycyjnych piłkarskich zmagań prawników. Do walki o prestiżowy puchar przystąpiło siedem ekip z obu stron Odry. Główne trofeum powędrowało do Szczecina.

prawnicy turniej_bg
Główne trofeum zgarnęli prawnicy ze Szczecina (fot. SOSiR)

Impreza odbyła się 23 września na gościnnych obiektach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Była to już 17. edycja turnieju, który odbywa się na zmianę w Słubicach i sąsiednim Frankfurcie nad Odrą.

Po długich i zaciętych bojach, rozgrywanych systemem każdy z każdym, wygrała Okręgowa Izba Radców Prawnych ze Szczecina. Kolejne miejsca zajęły: SV Justiz Cottbus, Prokuratura Gorzów Wlkp., Prokuratura z Frankfurtu, Adwokaci Lubuskie (Okręgowa Rada Adwokacka), Adwokaci Neuruppin i Izba Gospodarczo-Handlowa z Frankfurtu.

Po zakończeniu części sportowej odbyło się uroczyste podsumowanie. Wręczono dyplomy i puchary dla najlepszych drużyn, przyznano także nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem został Felix Croll (Cottbus), królem strzelców Rafał Kaźmierski (Szczecin), natomiast nagroda fair play trafiła do drużyny z Neuruppin.

Kolejna edycja już za rok. Tym razem we Frankfurcie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama