Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
reklama
reklama

Golice kolejny raz zapraszają biegaczy

Jak zwykle we wrześniu, młodsi i starsi biegacze spotkają się podczas „Golickiej Mili”. To jedna z największych imprez biegowych na terenie gminy Słubice. Ma już swoją markę, wiernych zawodników i kibiców. Szlifujcie formę, biegamy w najbliższy piątek!

Golicka Mila 2016

To już 19 edycja „Golickiej Mili”. Co roku w zawodach startuje kilkaset zawodników w różnym wieku – od przedszkolaków po dorosłych. Dystans, jaki pokonują jest dopasowany do ich wieku i możliwości (w tym roku zawodnicy ścigać się będą na trasach od 260 m do 2 km).

Zawody odbędą się 29 września na placu wokół Szkoły Podstawowej w Golicach. Początek zaplanowano równo o godz. 10 od tradycyjnego Apelu Olimpijskiego. O 10.15 na linii startu ustawią się pierwsi biegacze. Około godziny 10.55 zaplanowano dekoracje najlepszych zawodników wśród przedszkolaków, a o godz. 12:20 dekoracje zwycięzców pozostałych biegów.

Najlepsi zawodnicy otrzymają puchary, medale i dyplomy oraz nagrody niespodzianki. Każdy z uczestników będzie mógł spróbować grochówki przygotowanej przez RSP "Nowa Wieś" w Golicach.

Organizatorami zawodów są UKS Golice i Szkoła Podstawowa w Golicach, przy wsparciu SOSiR, Urzędu Miejskiego w Słubicach, Starostwa Powiatowego w Słubicach, KSSSE i Lubusza Słubice. Imprezą tradycyjnie będziemy obserwować z naszej redakcyjnym obiektywem.

Więcej informacji o imprezie oraz program biegów znajdują się w załączonym regulaminie.

POBIERZ REGULAMIN
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama