Słubice: 18 stycznia 2018   |   Imieniny: Piotr, Małgorzata
reklama
reklama

Golice kolejny raz zapraszają biegaczy

Jak zwykle we wrześniu, młodsi i starsi biegacze spotkają się podczas „Golickiej Mili”. To jedna z największych imprez biegowych na terenie gminy Słubice. Ma już swoją markę, wiernych zawodników i kibiców. Szlifujcie formę, biegamy w najbliższy piątek!

Golicka Mila 2016

To już 19 edycja „Golickiej Mili”. Co roku w zawodach startuje kilkaset zawodników w różnym wieku – od przedszkolaków po dorosłych. Dystans, jaki pokonują jest dopasowany do ich wieku i możliwości (w tym roku zawodnicy ścigać się będą na trasach od 260 m do 2 km).

Zawody odbędą się 29 września na placu wokół Szkoły Podstawowej w Golicach. Początek zaplanowano równo o godz. 10 od tradycyjnego Apelu Olimpijskiego. O 10.15 na linii startu ustawią się pierwsi biegacze. Około godziny 10.55 zaplanowano dekoracje najlepszych zawodników wśród przedszkolaków, a o godz. 12:20 dekoracje zwycięzców pozostałych biegów.

Najlepsi zawodnicy otrzymają puchary, medale i dyplomy oraz nagrody niespodzianki. Każdy z uczestników będzie mógł spróbować grochówki przygotowanej przez RSP "Nowa Wieś" w Golicach.

Organizatorami zawodów są UKS Golice i Szkoła Podstawowa w Golicach, przy wsparciu SOSiR, Urzędu Miejskiego w Słubicach, Starostwa Powiatowego w Słubicach, KSSSE i Lubusza Słubice. Imprezą tradycyjnie będziemy obserwować z naszej redakcyjnym obiektywem.

Więcej informacji o imprezie oraz program biegów znajdują się w załączonym regulaminie.

POBIERZ REGULAMIN
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się nowy herb powiatu słubickiego?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama