Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Słubice24.pl Wiadomości Sport Piłkarski klasyk w Słubicach. Polonia zagra z Ilanką
reklama
reklama

Piłkarski klasyk w Słubicach. Polonia zagra z Ilanką

To będzie prawdziwy piłkarski hit. W IV rundzie piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu gorzowskiego Polonia Słubice zmierzy się z Ilanką Rzepin. Jeden mecz zadecyduje o tym, kto trafi do kolejnej fazy rozgrywanej już wiosną przyszłego roku.

Polonia Słubice
Czy poloniści podtrzymają zwycięską passę? (fot. archiwum)

Oba zespoły od wielu lat są sportową wizytówką swoich miast. Jednak w ostatnim czasie nie było za wiele okazji do bezpośredniego pojedynku. Aż do teraz.

Ilanka Rzepin to aktualnie czołowy zespół IV ligi lubuskiej, a Polonia Słubice jest rewelacją rozgrywek w klasie okręgowej. Rzepinianie w III rundzie pokonali FC Kursko aż 4:0, słubiczanie odpoczywali dzięki wolnemu losowi.

A jak będzie w ich bezpośrednim pojedynku? Zapowiada się ciekawe widowisko, na które już dziś zapraszamy wszystkich piłkarskich kibiców! Jedno jest pewne - zwycięzca awansuje do grona 16 najlepszych drużyn w woj. lubuskim.

Mecz odbędzie się 27 września na stadionie SOSiR w Słubicach. Początek o godz. 16:00.

Komplet wszystkich par IV rundy Pucharu Polski znajduje się na stronie gozpn.net.pl.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama