Słubice: 16 lipca 2018   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Słubice24.pl Wiadomości Sport Dziś rusza Liga Mistrzów – XTiP Sportwetten zaprasza do wspólnego oglądania
reklama
reklama

Dziś rusza Liga Mistrzów – XTiP Sportwetten zaprasza do wspólnego oglądania

Lubisz sportowe emocje i śledzenie na żywo rywalizacji na boisku? Z wypiekami na twarzy obserwujesz wyniki sportowe? Przyjdź do XTiP i daj się poznać jako sportowy ekspert. Dziś pierwsza okazja – rusza tegoroczna Liga Mistrzów.

xtip sportwetten

Nowa siedziba XTiP Sportwetten mieści się we Frankfurcie, obok restauracji McDonald’s, tuż za mostem. To miejsce często odwiedzane przez sportowych kibiców, także z Polski. W lokalu można obejrzeć na żywo wszystkie najważniejsze transmisje sportowe, w tym ligę angielską, hiszpańską czy niemiecką. Znajdzie się także coś dla fanów innych dyscyplin sportowych - koszykówki, futbolu amerykańskiego, piłki ręcznej i wielu innych.

Do dyspozycji klientów są nowoczesne i duże telewizory. Na miejscu można wygodnie się rozsiąść, napić się kawy, herbaty lub zimnych napojów. Dla maksymalnej wygody gości z Polski można płacić także w złotówkach, jest też polskojęzyczna obsługa. Lokal czynny jest codziennie w godz. 11-23.

Dobrą okazją do poznania oferty firmy jest start sezonu 2017/2018 Ligi Mistrzów. Oficjalna inauguracja rozgrywek odbędzie się 12 września. Transmisja rozpoczyna się o godz. 20:45.


Więcej informacji o XTiP Sportwetten można znaleźć na facebookowym profilu firmy lub oficjalnej stronie internetowej xtip-vertrieb.de.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama