Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
Słubice24.pl Wiadomości Sport Jutro „pucharowa środa” – kibicujemy SKP Słubice
reklama
reklama

Jutro „pucharowa środa” – kibicujemy SKP Słubice

Zawodnikom SKP Słubice bardzo potrzebny będzie jutro doping kibiców. Przed własną publicznością zmierzą się z grającym ligę wyżej Orłem Międzyrzecz. Polonia w III rundzie Pucharu Polski pauzuje – podczas losowania trafiła na tzw. wolny los.

Mateusz Zając
Czy M. Zając poprowadzi SKP do kolejnego zwycięstwa?

Przed nami kolejny pucharowy mecz w wykonaniu SKP Słubice. Piłkarze są w dobrej formie, czego dowodem jest niespodziewanie, ale zasłużenie wygrany mecz z Celulozą Kostrzyn. Faworyzowanemu rywalowi słubiczanie strzelili aż 5 bramek (stracili tylko 2). A w poprzedniej kolejce wywieźli cenny punkt z wyjazdowej potyczki z AS Pieski.

Tym razem przeciwnik będzie jeszcze bardziej wymagający. Międzyrzeckie orły w tym roku prezentują dobrą formę - są liderem klasy okręgowej, a w poprzednim pucharowym pojedynku wygrali z Deltą Stare Polichno aż 9:1. Z kolei SKP Słubice wygrało z Pogonią Krzeszyce 3:1.

Po wygranej z Kostrzynem trener Przemysław Majchrzak obiecywał, że nasi zawodnicy nie spoczną na laurach i będą nadal ciężko pracować. - Z zawodnikami spędzamy wiele czasu na treningach i meczach, co pozwala nam na wspólne poznawanie się i nawiązanie porozumienia – mówił szkoleniowiec.

Oby nie zabrakło naszym zawodnikom tej woli walki i ambicji, którą potrafili pokazać na początku września. – Teraz stoimy przez kolejnym wyzwaniem. Nie jesteśmy faworytem, ale będzie starali się nie zawieść kibiców. Na murawie zostawimy wszystko to co mamy najlepsze – wtóruje trenerowi prezes SKP Mariusz Zborowski.

Z innych par ciekawie zapowiadają się potyczki m.in. GKS Bledzew i Warty Słońsk, Warty II Gorzów ze Stilonem Gorzów czy Lubuszanina Drezdenko i Zjednoczonych Przytoczna. Całe zestawienie można zobaczyć na stronie OZPN Gorzów Wlkp.

Termin: 13.09.2017, godz. 17.00. Miejsce: boisko boczne SOSiR.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama