Trwają rozgrywki w siatkówce plażowej o Grand Prix Słubic. W każdej chwili można dołączyć do zabawy. Zapraszamy na boiska przy Ośrodku Sportu. Grand Prix Słubic organizowane pod patronatem Burmistrza Słubic organizuje Osir wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Siatkówki Serve Słubice.

Turniej składa się z czterech edycji turniejów zespołów dwu i trzy-osobowych rozgrywanych przez całe wakacje. Za nami już dwie edycje tych zmagań a to oznacza, że jeszcze dwukrotnie będzie można dołączyć do tej zabawy. Osobno prowadzona jest klasyfikacja dla drużyn 2 i 3- osobowych. Poniżej przedstawiamy komunikaty z ostatnich turniejów oraz daty kolejnych.

Turniej „dwójek”- sobota  25.07

• liczba drużyn- 18!- ze Słubic, Rzepina, Ośna Lub., Słońska, Sulechowa, Kostrzyna
  • system gry „brazylijski”- do 2 przegranych meczów, mecze do 2 wygranych setów (set do 15)
  • zwycięzcy otrzymali statuetkę a 4 najlepsze ekipy dyplomy, dodatkowo Marcin Wittke ufundował 3 puchary „Kawalera” dla pierwszych trzech drużyn z okazji „przejścia” w stan małżeński w najbliższą sobotę

Mecze półfinałowe
  • Master Słubice ( Arkadiusz Sowa, Przemysław Guzik)- Bambo Team Ośno ( Paweł  Hajkowicz, Mateusz Szurmiej)- 2-0 (15:11, 15:19-17)
  • Witki Słubice (Marcin Wittke- Krzysztof Kliszczak)- Modena Słubice (Rafał Borowiak, Lars Runow)- 0-2 (9:15, 11:15)