Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

SKP na podium w Jemiołowie

Za piłkarzami SKP Słubice kolejny akcent przed rozpoczęciem sezonu. Tym razem szlifowali formę podczas turnieju Jemiołów Cup 2017. I zajęli miejsce na podium.

skp jemiolow
SKP trzeci w Jemiołowie (fot. W. Zdanowicz)

6 sierpnia, na trawiastym boisku położonym w centralnym miejscu wsi (znanej głównie ze zlokalizowanego w niej nadajnika telewizyjno-radiowego), już po raz 7 odbył się turniej Jemiołów Cup. Drużyna ze Słubic wzięła w nim udział po raz pierwszy.

- Zaproszenie na turniej otrzymaliśmy od władz wsi Jemiołowa i tamtejszego amatorskiego klubu Mgła Jemiołów. Rok wcześniej gościliśmy piłkarzy tego klubu na meczu towarzyskim i tak im się spodobało, że odwdzięczyli się nam zaproszeniem na letni festyn piłkarski – mówi prezes Mariusz Zborowski.

W rywalizacji poza słubiczanami wzięły udział drużyny: Mgła Jemiołów, Iskra Łagów, Brunatni Sieniawa i Błękitni Toporów.

Walka na boisku była zacięta. I miejsce zajęli zawodnicy najbardziej doświadczonego klubu w całej stawce, czyli Błękitnych Toporów. Było to dla nich drugie z rzędu zwycięstwo w tym turnieju. Słubiczanie rozegrali 4 mecze. Jeden wygrali, jeden przegrali, dwa zremisowali. Pozwoliło to na zajęcie 3 miejsca.

Poza rywalizacją seniorów na murawie zmierzyły się także drużyny mieszane chłopców i dziewcząt. Ich mecz wzbudził nie mniej emocji, co rywalizacja starszych piłkarzy. Wspólnie kibocowali im zarówno zawodnicy, jak i mieszkańcy Jemiołowa.

Gościem specjalnym imprezy była Katarzyna Osos, poseł na Sejm, która jest członkiem miejscowej OSP.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama