Słubice: 18 lipca 2018   |   Imieniny: Kamil, Robert, Szymon
reklama
reklama

Będą testowali trasę duathlonu

Wybieracie się na II Promet Cargo Cross Duathlon? Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy już się zgłosili i tych, którzy jeszcze się wahają. Organizatorzy imprezy zapraszają na wspólny „objazd” rowerowej trasy wyścigu.

Duathlon Słubice

II Promet Cargo Duathlon coraz bliżej. Jak do tej pory na liście startowej jest niecałe 100 nazwisk (limit miejsc wynosi 150). Druga edycja imprezy odbędzie się 30 września. Ale już 9 sierpnia będzie można zapoznać się z trasą wyścigu rowerowego, która, przypomnijmy, liczy 15 km. Jest też nieco inna niż rok temu.

A jak to wygląda na mapie?
Tempo wspólnego przejazdu będzie spacerowe. Udział może wziąć każda zainteresowana osoba, wstęp wolny. Zbiórka 9 sierpnia (środa) o godz. 18 przy parkingu Promet Cargo.

O imprezie, która w tym roku ma wymiar nie tylko sportowy, ale i charytatywny szerzej pisaliśmy w naszej wcześniejszej publikacji - ZOBACZ.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama