Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Ruszyły zapisy na "Kostrzyńską Dziesiątkę"

Nie tak dawno w Słubicach emocjonowaliśmy się transgranicznym "Biegiem bez granic", a na biegaczy z naszego regionu czeka już kolejna sportowa impreza. 3 września w pobliskim Kostrzynie odbędzie się kultowa „Kostrzyńska Dziesiątka”. Zapisy trwają.

kostrzyn 10

Ogólnopolski Bieg Uliczny "Kostrzyńska 10" to jedna z najstarszych imprez biegowych w naszym regionie. W tym roku odbędzie się już po raz 32. Impreza jest szczególnie ważna dla słubickich biegaczy. To właśnie na ulicach Kostrzyna kilka lat temu swoją przygodę z bieganiem rozpoczęła maratonka Małgorzata Konopka. A jeszcze wcześniej, w 1994 roku, najlepszy wynik w historii startów słubickich biegaczy uzyskał Piotr Kiedrowicz, obecnie trener Słubickiej Akademii Biegowej, który przebiegł 10 km w czasie 32:51. W ich ślady może pójść każdy, kto czuje się na siłach zmierzyć z „dychą” i innymi biegaczami.

Organizatorem imprezy jak co roku jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą. Wszyscy uczestnicy, którzy zgłoszą się poprzez formularz elektroniczny (link poniżej), otrzymają pakiet startowy, który składa się z koszulki, medalu okolicznościowego oraz napoju lub batonu energetycznego. Organizator zapewnia również ciepły posiłek i wodę na mecie. W zależności od warunków atmosferycznych, na trasie zostanie ustawiony min. jeden punkt z wodą i kurtyna wodna.

Dla najlepszych przewidziano nagrody finansowe, ich wysokość zależy od kategorii wiekowej i oczywiście zajętego miejsca (od 70 zł do 450 zł). A wśród wszystkich startujących zostanie rozlosowanych 50 nagród rzeczowych - losowanie odbędzie zaraz po zakończeniu biegu przez ostatniego zawodnika.

Zawody odbędą się 3 września o godz. 11.00. Zapisy do biegu już trwają. Limit miejsc wynosi 300. Opłata startowa wynosi 30 zł (40 zł w dniu zawodów do godz. 10.00, tylko jeśli będą jeszcze wolne miejsca).

FORMULARZ REJESTRACYJNY
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama