Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Jakub Czak z nowym rekordem województwa

Kolejne świetne wieści z lekkoatletycznych aren. Jakub Czak, młody sprinter Lubusza Słubice, błysnął formą przed zbliżającymi się mistrzostwa Polski. Słubiczanin ustanowił nowy rekord woj. lubuskiego juniorów młodszych w biegu na 110 m przez płotki - 14.06.

Jakub Czak
Czy Jakub Czak sięgnie po kolejny mistrzowski tytuł?

Rekordowy wynik padł 29 lipca na stadionie AWF w Warszawie, podczas zawodów kontrolnych przed Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży (tak formalnie nazywają się mistrzostwa Polski w kategorii juniora młodszego). Mistrzowska impreza odbędzie się już w najbliższy weekend, na tym samym obiekcie.

16-letni podopieczny trenera Jacka Grześkowiaka jest jednym z faworytów do podium. Uzyskany rezultat jest w tej chwili najlepszym wynikiem w Polsce w tej kategorii wiekowej. Przypomnijmy, niespełna rok temu Jakub Czak został mistrzem Polski młodzików, a kilka miesięcy później brązowym medalistą halowych mistrzostw Polski juniorów młodszych.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama