Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Bartosz Zmarzlik odwiedzi Kunowice

To dopiero news! Kibiców i uczestników II edycji Promet Cargo Cross Duathlonu czeka duża atrakcja. Gościem specjalnym imprezy będzie Bartosz Zmarzlik, zawodnik Stali Gorzów, trzeci żużlowiec świata.

bartek zmarzlik
Bartek Zmarzlik. Fot. Jarek Pabijan

Skąd taki pomysł? Organizator duathlonu, firma Promet Cargo, jest jednym ze sponsorów sportowca oraz jego klubu. Bartosz Zmarzlik odpowiedział na zaproszenie i zadeklarował, że jeśli tylko pogoda nie zepsuje żużlowego kalendarza, chętnie przyjedzie do Kunowic.

Będzie nie tylko kibicował na trasie i zachęcał do sportowej rywalizacji, ale za metą osobiście wręczy każdemu pamiątkowy medal. To także jeden z ważnych powodów dla których warto wziąć udział w zawodach. A jakie są pozostałe?

Ciekawa trasa wiodąca leśnymi duktami wokół Kunowic, atrakcyjny pakiet startowy z profesjonalną koszulką, świetna atmosfera sportowego święta oraz wartościowe nagrody w wielu kategoriach wiekowych i branżowych. Przypomnijmy, impreza odbędzie się 30 września. Zawodnicy do pokonania będą mieli najpierw 4 km biegiem, potem 20 km na rowerze, a następnie znowu 2 km biegiem.

Zapisy ciągle trwaja, do końca lipca można jeszcze skorzystać z promocyjnej opłaty startowej, która wynosi tylko 40 złotych. Warto również pamiętać, że aż połowa tej kwoty przekazywana jest na pomoc niepełnosprawnemu Bartkowi Cieślakowi.

Więcej informacji o imprezie znajdziecie w naszej poprzedniej publikacji oraz na oficjalnym facebookowym profilu - ZOBACZ.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama