Słubice: 20 czerwca 2018   |   Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
reklama
reklama

SKP Słubice z nowym trenerem

Nie tak dawno podsumowywaliśmy piłkarski sezon, a lada moment rozpocznie się następny. W SKP Słubice, który był blisko awansu do klasy okręgowej, zaszły ważne zmiany. Jedną z kluczowych jest zmiana szkoleniowca. Nowym trenerem SKP został Przemysław Majchrzak.

przemyslaw-majchrzak

Kim jest Przemysław Majchrzak? Ma 44 lata, z czego ponad 30 poświęcil piłce nożnej. Poznał specyfikę tej dyscypliny sportu praktycznie z każdej strony - był zawodnikiem, sędzią i trenerem. Jako piłkarz grał m.in. w Medyku Cibórz, Lechii Zielona Góra oraz Śląsku Wrocław. Jako szkoleniowiec prowadził Medyk Cibórz, Lubusze Rusinów, Meteor Jordanowo, Pogoń Świebodzin i Victorię Szczaniec. Na stanowisku trenera SKP zastąpił Adama Mrozińskiego pod którego wodzą przez kilka dobrych lat biało-niebiescy święcili największe sukcesy.

Pierwszy mecz z nowym szkoleniowcem na ławce SKP Słubice zagra już 22 lipca o godz. 18. Będzie to sparing z Chrobrym Drzeńsko. Kolejny mecz towarzyski odbędzie się w ostatni weekend lipca z Toromą Torzym (miejsce i termin są jeszcze dogrywane), a następny 6 sierpnia o godz. 18 z reaktywowaną Syreną Cybinka.

Sezon ligowy rusza 20 sierpnia. Dokładny terminarz i oficjalną listę zespołów występujących w A klasie poznamy już wkrótce.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama