Słubice: 17 lutego 2018   |   Imieniny: Zbigniew, Julian, Łukasz
reklama
reklama

SKP Słubice z nowym trenerem

Nie tak dawno podsumowywaliśmy piłkarski sezon, a lada moment rozpocznie się następny. W SKP Słubice, który był blisko awansu do klasy okręgowej, zaszły ważne zmiany. Jedną z kluczowych jest zmiana szkoleniowca. Nowym trenerem SKP został Przemysław Majchrzak.

przemyslaw-majchrzak

Kim jest Przemysław Majchrzak? Ma 44 lata, z czego ponad 30 poświęcil piłce nożnej. Poznał specyfikę tej dyscypliny sportu praktycznie z każdej strony - był zawodnikiem, sędzią i trenerem. Jako piłkarz grał m.in. w Medyku Cibórz, Lechii Zielona Góra oraz Śląsku Wrocław. Jako szkoleniowiec prowadził Medyk Cibórz, Lubusze Rusinów, Meteor Jordanowo, Pogoń Świebodzin i Victorię Szczaniec. Na stanowisku trenera SKP zastąpił Adama Mrozińskiego pod którego wodzą przez kilka dobrych lat biało-niebiescy święcili największe sukcesy.

Pierwszy mecz z nowym szkoleniowcem na ławce SKP Słubice zagra już 22 lipca o godz. 18. Będzie to sparing z Chrobrym Drzeńsko. Kolejny mecz towarzyski odbędzie się w ostatni weekend lipca z Toromą Torzym (miejsce i termin są jeszcze dogrywane), a następny 6 sierpnia o godz. 18 z reaktywowaną Syreną Cybinka.

Sezon ligowy rusza 20 sierpnia. Dokładny terminarz i oficjalną listę zespołów występujących w A klasie poznamy już wkrótce.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama