Słubice: 16 lipca 2018   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama
reklama

Trenuj i bądź jak Łukasz Fabiański

Nie lada gratkę przygotowali trenerzy UKS Polonia Słubice. W sierpniu organizują obóz bramkarski dla wszystkich, którzy chcieliby pójść w ślady wychowanka słubickiej Polonii Łukasza Fabiańskiego. Są jeszcze wolne miejsca.

Obóz bramkarski 

Obóz odbędzie się w dniach 7-11 sierpnia w na obiektach Słubickiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Na chętnych czekają dwa profesjonalne treningi dziennie pod okiem szkoleniowców Mirosława Dębca i Piotra Dmuchowskiego. Będą też zajęcia teoretyczne.

Każdy z uczestników obozu otrzyma 3 posiłki (śniadanie, II śniadanie oraz obiad), opiekę w godzinach 8-16, ubezpieczenie NNW, a na koniec pamiątkową koszulkę i certyfikat uczestnictwa.

- Trenujesz w klubie piłkarskim lub masz zamiar zacząć treningi? Kochasz grać na bramce? Jesteś w wieku od 7 do 14 lat? Ten obóz jest dla Ciebie - zachęcają organizatorzy.

Cena za udział w obozie wynosi 350 złotych (300 zł dla zawodników UKS Polonia Słubice). Zgłoszenia: tel. 693 215 605 / 501 257 702.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama