Słubice: 18 lutego 2018   |   Imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
reklama
reklama

Niemcy zapraszają na wspólne pływanie w Odrze

Dasz radę przepłynąć dystans około kilometra? Chcesz sprawdzić się w nietypowym wyścigu pływackim w Odrze? Zapisz się na 9 edycję zawodów "Oderschwimmen".

plywanie ODRA
 
Trzech organizatorów zza rzeki: ESV Frankfurt (O), StadtSportBund Frankfurt (O), Stadtwerke Frankfurt (O) zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w tej nietypowej rywalizacji sportowej. Uczestnicy będą mieli za zadanie przepłynąć w Odrze niemały odcinek: od Koziej Wyspy (Ziegenwerder) na północny koniec frankfurckiej promenady. Trasa ma długość około 1 km.

Jakie są warunki uczestnictwa?

Należy mieć więcej niż 16 lat (niepełnoletni muszą mieć ze sobą zgodę rodziców) i odpowiednie umiejętności pływackie, które pozwolą przepłynąć wyznaczony dystans. W zawodach nie mogą startować osoby, którym nie pozwala na to stan zdrowia, spożywały alkohol, narkotyki lub leki uniemożliwiające udział. Udział w zawodach jest bezpłatny! Nad bezpieczeństwem startujących będą czuwać profesjonalni ratownicy.

Dla najlepszych pływaków (osobno kobiety i mężczyzni) przewidziano nagrody: będzie to puchar ufundowany przez Stadtwerke Frankfurt (Oder). Każdy zawodnik otrzyma dyplom uczestnictwa.

Zapisy: email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. (0335) 606 88 88 7 lub w dniu startu w godz. 9.00-10.30 przy Holzmarkt.

Termin: 16.07.2017, godz. 11.00. Miejsce: Holzmarkt we Frankfurcie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama