Słubice: 14 grudnia 2018   |   Imieniny: Alfred, Izydor
reklama
reklama

Niemcy zapraszają na wspólne pływanie w Odrze

Dasz radę przepłynąć dystans około kilometra? Chcesz sprawdzić się w nietypowym wyścigu pływackim w Odrze? Zapisz się na 9 edycję zawodów "Oderschwimmen".

plywanie ODRA
 
Trzech organizatorów zza rzeki: ESV Frankfurt (O), StadtSportBund Frankfurt (O), Stadtwerke Frankfurt (O) zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w tej nietypowej rywalizacji sportowej. Uczestnicy będą mieli za zadanie przepłynąć w Odrze niemały odcinek: od Koziej Wyspy (Ziegenwerder) na północny koniec frankfurckiej promenady. Trasa ma długość około 1 km.

Jakie są warunki uczestnictwa?

Należy mieć więcej niż 16 lat (niepełnoletni muszą mieć ze sobą zgodę rodziców) i odpowiednie umiejętności pływackie, które pozwolą przepłynąć wyznaczony dystans. W zawodach nie mogą startować osoby, którym nie pozwala na to stan zdrowia, spożywały alkohol, narkotyki lub leki uniemożliwiające udział. Udział w zawodach jest bezpłatny! Nad bezpieczeństwem startujących będą czuwać profesjonalni ratownicy.

Dla najlepszych pływaków (osobno kobiety i mężczyzni) przewidziano nagrody: będzie to puchar ufundowany przez Stadtwerke Frankfurt (Oder). Każdy zawodnik otrzyma dyplom uczestnictwa.

Zapisy: email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. (0335) 606 88 88 7 lub w dniu startu w godz. 9.00-10.30 przy Holzmarkt.

Termin: 16.07.2017, godz. 11.00. Miejsce: Holzmarkt we Frankfurcie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama