Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Mastersi Lubusza z medalami

Udanie zakończył się występ reprezentantów Lubusza Słubice na Mistrzostwach Polski Weteranów w lekkiej atletyce, które odbyły się w dniach 1-2 lipca. Z dalekiego Krakowa słubiczanie przywieźli aż 5 medali, w tym dwa z najcenniejszego kruszcu.

weterani lubusz

Klasą samą w sobie była Małgorzata Krzyżan, która w kategorii K45 zdobyła złoto w dysku oraz srebro w pchnięciu kulą. Po zakończeniu tej drugiej konkrencji czuła spory niedosyt, bo do pierwszego miejsca zabrakło je ledwie 2 centrymetrów! Złoty medal wywalczył też jej młodszy kolega Piotr Sławuta (M40) w kuli, a w rzucie dyskiem był czwarty.

Dwóch reprezentantów mieliśmy również w kategorii M35. Arkadiusz Bojarski sięgnął po srebro w dysku i brąz w pchnięciu kulą, natomiast Łukasz Horoszkiewicz miał pecha, bo w obu tych konkurencjach zajął najgorsze dla sportowca czwarte miejsce. Obaj jednak byli zadowoleni ze swoich występów.

Zmagania zawodników czujnym okiem obserwował trener Oleg Pachol, bez którego - jak podkreślają sami zawodnicy - takiego gradu medali na pewno by nie było. Poniżej komplet wyników.

dysk K45
1. Krzyżan Małgorzata 40.69

kula K45
2. Krzyżan Małgorzata 10.08

kula M40
1. Sławuta Piotr 12.27

dysk M40
4. Sławuta Piotr 30.25

dysk M35
2. Bojarski Arkadiusz 43.59
4. Horoszkiewicz Łukasz 36.59

kula M35
3. Bojarski Arkadiusz 11.53
4. Horoszkiewicz Łukasz 11.31
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama