Słubice: 27 maja 2018   |   Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
reklama
reklama

Powalczyli w mistrzostwach LZS

24 czerwca Słubice były gospodarzem Wojewódzkich Igrzysk LZS. Na obiektach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano dwie konkurencje drużynowe - piłkę nożną i siatkówkę. W obu mieliśmy swoich reprezentantów.

lzs noga
 
Do walki o przepustkę na finały krajowe zgłosiły się cztery drużyny: MKS Polonia Słubice, SKP Słubice, Stal Jasień oraz Czarni Browar Witnica. Ostatecznie ekipa z Witnicy jednak na turniej nie dotarła.

Grano systemem każdy z każdym. Mecze były bardzo zacięte, a o wyniku decydowały dosłownie niuanse. W pierwszej potyczce Polonia wygrała z SKP 3:2, w drugiej zremisowała ze Stalą 5:5, a w trzecim meczu pomiędzy SKP a Stalą padł wynik 6:5. Ostateczne zwycięstwo przypadło w udziale ekipie Polonii.

LZS siatka

Niewiele mniej emocji było na plażowych boiskach. Tu honoru powiatu słubickiego broniły połączone siły Ośna Lubuskiego i Górzycy. Za rywali nasza drużyna miała aż trzy ekipy z Gubina oraz jedną z Krosna. Nasi reprezentanci zanotowali 3 porażki i 1 zwycięstwo, co w ostatecznym rozrachunku pozwoliło im na zajęcie 3 lokaty. W turnieju zwyciężył Gubin (I) przed Krosnem.

Zwycięzcy turniejów będą reprezentować woj. lubuskie w finałowych turniejach, które odbędą pod koniec sierpnia odbęda się w Spale.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaka powinna być organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Jagiełły i Konstytucji 3 Maja?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama