Słubice: 12 listopada 2018   |   Imieniny: Renata, Witold, Konrad
reklama
reklama

Powalczyli w mistrzostwach LZS

24 czerwca Słubice były gospodarzem Wojewódzkich Igrzysk LZS. Na obiektach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano dwie konkurencje drużynowe - piłkę nożną i siatkówkę. W obu mieliśmy swoich reprezentantów.

lzs noga
 
Do walki o przepustkę na finały krajowe zgłosiły się cztery drużyny: MKS Polonia Słubice, SKP Słubice, Stal Jasień oraz Czarni Browar Witnica. Ostatecznie ekipa z Witnicy jednak na turniej nie dotarła.

Grano systemem każdy z każdym. Mecze były bardzo zacięte, a o wyniku decydowały dosłownie niuanse. W pierwszej potyczce Polonia wygrała z SKP 3:2, w drugiej zremisowała ze Stalą 5:5, a w trzecim meczu pomiędzy SKP a Stalą padł wynik 6:5. Ostateczne zwycięstwo przypadło w udziale ekipie Polonii.

LZS siatka

Niewiele mniej emocji było na plażowych boiskach. Tu honoru powiatu słubickiego broniły połączone siły Ośna Lubuskiego i Górzycy. Za rywali nasza drużyna miała aż trzy ekipy z Gubina oraz jedną z Krosna. Nasi reprezentanci zanotowali 3 porażki i 1 zwycięstwo, co w ostatecznym rozrachunku pozwoliło im na zajęcie 3 lokaty. W turnieju zwyciężył Gubin (I) przed Krosnem.

Zwycięzcy turniejów będą reprezentować woj. lubuskie w finałowych turniejach, które odbędą pod koniec sierpnia odbęda się w Spale.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama