Słubice: 19 czerwca 2018   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
reklama
reklama

Festiwal piłkarski dla dzieci z "Piłkarskim Laurem"

Kolejna propozycja z okazji Dnia Dziecka, tym razem o sportowym charakterze. 3 czerwca w Słubicach odbędzie się festiwal piłkarski "Kinder Cup 2017". Na murawie zobaczymy drużny z największych ośrodków futbolowych w regionie, w tym oczywiście ze Słubic.

Piłkarski Laur

Nasze miasto reprezentowac będą świeżo upieczony mistrz okręgu gorzowskiego, czyli UKS Polonia Słubice, oraz Słubicka Akademia Piłkarska. W walce o turniejowy puchar zmierzą się m.in. ze Stilonem Gorzów, Ilanką Rzepin, Celulozą Kostrzyn i Lechem Poznań. Rywalizacja odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych: orlika (2006/2007), żaka (2008/2009) oraz skrzata (2010/2011).

Organizatorem piłkarskiej zabawy pod hasłem "Dzień Dziecka z Piłkarskim Laurem" jest firma Colloseum Marketing Sport we współpracy ze Słubickim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. To właśnie na stadionie SOSiR odbędą się wszystkie zaplanowane mecze. Uroczyste otwarcie imrpezy zaplanowano o godz. 10.00, a sam turniej potrwa około sześciu godzin (faza grupowa do godz. 13, a następnie faza pucharowa). Na koniec wszystkie drużyny otrzymają od organizatorów puchary, statuetki i pamiątkowe medale, a najlepsze z nich nagrody rzeczowe.

Dodatkową atrakcją będzie konkurs Super Kozak, przygotowany na wzór słynnego telewizyjnego Turbo Kozaka. Uczestnicy będa musieli wykazać sie piłkarskimi umiejętnościami i nie lada sprawnością. Dla nich też przewidziano nagrody i statuetki.

Wszystkim sportowych kibiców zapraszamy do przyjścia na stadion i dopingowania młodych piłkarzy. Będziemy tam również z naszym redakcyjnym obiektywem. Patronat nad imprezą objęli Polski Związek Piłki Nożnej, Lubuskie Zrzeszenie LZS w Gorzowie Wlkp. oraz Fundacja Kazimierza Górskiego.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama