Słubice: 23 czerwca 2017   |   Imieniny: Wanda, Józef, Albin
Słubice24.pl Wiadomości Sport Festiwal piłkarski dla dzieci z "Piłkarskim Laurem"
reklama
reklama

Festiwal piłkarski dla dzieci z "Piłkarskim Laurem"

Kolejna propozycja z okazji Dnia Dziecka, tym razem o sportowym charakterze. 3 czerwca w Słubicach odbędzie się festiwal piłkarski "Kinder Cup 2017". Na murawie zobaczymy drużny z największych ośrodków futbolowych w regionie, w tym oczywiście ze Słubic.

Piłkarski Laur

Nasze miasto reprezentowac będą świeżo upieczony mistrz okręgu gorzowskiego, czyli UKS Polonia Słubice, oraz Słubicka Akademia Piłkarska. W walce o turniejowy puchar zmierzą się m.in. ze Stilonem Gorzów, Ilanką Rzepin, Celulozą Kostrzyn i Lechem Poznań. Rywalizacja odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych: orlika (2006/2007), żaka (2008/2009) oraz skrzata (2010/2011).

Organizatorem piłkarskiej zabawy pod hasłem "Dzień Dziecka z Piłkarskim Laurem" jest firma Colloseum Marketing Sport we współpracy ze Słubickim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. To właśnie na stadionie SOSiR odbędą się wszystkie zaplanowane mecze. Uroczyste otwarcie imrpezy zaplanowano o godz. 10.00, a sam turniej potrwa około sześciu godzin (faza grupowa do godz. 13, a następnie faza pucharowa). Na koniec wszystkie drużyny otrzymają od organizatorów puchary, statuetki i pamiątkowe medale, a najlepsze z nich nagrody rzeczowe.

Dodatkową atrakcją będzie konkurs Super Kozak, przygotowany na wzór słynnego telewizyjnego Turbo Kozaka. Uczestnicy będa musieli wykazać sie piłkarskimi umiejętnościami i nie lada sprawnością. Dla nich też przewidziano nagrody i statuetki.

Wszystkim sportowych kibiców zapraszamy do przyjścia na stadion i dopingowania młodych piłkarzy. Będziemy tam również z naszym redakcyjnym obiektywem. Patronat nad imprezą objęli Polski Związek Piłki Nożnej, Lubuskie Zrzeszenie LZS w Gorzowie Wlkp. oraz Fundacja Kazimierza Górskiego.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz budowę mariny rzecznej w Słubicach?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama