Słubice: 24 października 2017   |   Imieniny: Ingi, Darii, Sambora
Słubice24.pl Wiadomości Sport To oni są mistrzami Słubic w lekkiej atletyce (wyniki)
reklama
reklama

To oni są mistrzami Słubic w lekkiej atletyce (wyniki)

W minionym tygodniu na gorąco publikowaliśmy fotorelację z lekkoatletycznych mistrzostw powiatu słubickiego szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Dziś znamy już oficjalne wyniki i nazwiska zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych.

lekka atletyka

Zawody odbyły się w dniach 11-12 maja na Stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymali medale ufundowane przez burmistrza Słubic Tomasza Ciszewicza i starostę słubickiego Marcina Jabłońskiego. Ponadto zawodnicy, którzy uzyskali najwartościowsze rezultaty, otrzymali puchary ufundowane przez Burmistrza Słubic.

Poniżej lista mistrzów powiatu słubickieo na rok 2017. Komplet wyników na dole strony (oryginalne komunikaty udostępnione przez organizatora).

Galeria zdjęć z obu imprez znajduje się w naszych wcześniejszych publikacjach (szkoły podstawowe / gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne)

Młodziczki / Młodzicy U16 rocznik 2002-2003
  • 1000 m – Kaja Tatarska 2003 – G2 Słubice – 3:47,88
  • dysk (0,75 kg) - Paulina Polańska 2003 - G2 Słubice – 22,54 m
  • kula (3 kg) - Wiktoria Górska 2002 – Gimnazjum Rzepin – 8,77 m
  • kula (5kg) - Kamil Ławrynowicz 2002 G2 Słubice – 9,65 m
  • 600 m – Paulina Woźniak 2003 G2 Słubice – 1:55,90
  • 600 m – Franciszek Kryk 2003 G Rzepin – 1:56,07
  • oszczep (500g) - Zuzanna Piskunowicz G2 Słubice – 27,45m
  • oszczep (600) - Aron Sawko 2002 G2 Słubice – 19,09 m
  • wzwyż – Kinga Kulka 2002 - G Cybinka – 125 cm
  • wzwyż – Dawid Rymanowski 2003 G2 Słubice - 135 cm
  • 100 m - Julia Sadowska 2003 G2 Słubice – F 13,81/ el. 13,89
  • 100 m – Mateusz Linder 2003 G2 Słubice – F 13,17 / el. 13,39
  • w dal - Julia Sadowska 2003 G2 Słubice – 4,56 m
  • w dal – Jakub Krzysków 2002 G1 Słubice – 5,43 m
  • 300 m – Julia Kaliska 2003 G2 Słubice – 46,51
  • 300 m – Kacper Mazur 2002 G Górzyca – 42,10
  • dysk (1kg) - Jakub Matkowski 2002 G1 Słubice – 28,13 m
Juniorki młodsze / Juniorzy młodsi U18 rocznik 2000–2001
  • 800 m – Wiktoria Lazar 2001 G Górzyca – 3:11,73
  • 200 m – Julianna Fedorowicz 2001 G Górzyca – 35,70
  • kula (3 kg) - Angelika Gzik 2001 G1 Górzyca – 9,83 kg
  • kula (5 kg) - Dominik Grabowski LO Rzepin – 12,20 kg
  • skok wzwyż – Jagoda Wąsowicz 2000 LO Rzepin – 131 cm
  • 400 m – Jagoda Wąsowicz 2000 LO Rzepin – 1:12,42
  • 400 m – Miłosz Safian 2001 ZS Cybinka – 52,86
  • skok w dal – Klaudia Szary 2000 LO Rzepin – 4,37 m
  • skok w dal – Adrian Lejman 2000 ZSL Słubice – 5,46 m
  • 100 m – Milena Kwiatkowska 2000 LO Rzepin – 16,30
  • 100 m – Marcel Leśkiewicz 2000 LO Rzepin – 12,49
  • 1000 m – Maciej Ilkowski 2001 G Cybinka – 3:29,20
  • oszczep (700 g) - Kacper Hańbicki 2000 ZST Słubice – 39,21 m
  • 1500 m – Michał Wroniewicz 2000 ZSL Słubice – 5:25,16
Juniorki / Juniorzy U20 rocznik 1998–1998
  • 200 m – Daniel Pastuch 1999 ZST Słubice – 27,30
  • w dal – Dominika Szkoda 1999 ZSERol. - 4,68 m
  • w dal – Filip Mieczkowski 1999 LO Rzepin – 5,02 m
  • wzwyż – Anna Olejniczak 1999 ZSERol – 125 cm
  • wzwyż – Kuba Gołębiowski 1999 ZST Słubice - 159 cm
  • 100 m – Dominika Szkoda 1999 ZSERol – 15,02
  • 100 m – Mieszko Idkowiak 1998 ZSERol Słubice – 12,03
  • 800 m – Patryk Romanowski 1998 ZST Słubice – 2:38,12
  • dysk (1,75 kg) - Michał Dąbrowski 1999 ZSL Słubice – 29,20 m
  • oszczep (800 g) - Kamil Andrzejewski 1998 ZSERol – 33,53
  • 400 m – Bogdan Jurkiewicz 1999 LO Rzepin – 1:00,28
  • 1500 m – Szymon Wiencek 1999 ZSL Słubice – 5:21,12
  • kula (6kg) - Adrian Duda 1998 ZST Słubice – 12,80
Chłopcy młodsi – U12 rocznik 2006-2007
  • 40 m - Szubert Adam 2006 SP1 Słubice – 6,51
  • 400 m - Krajewski Piotr 2006 SP Golice – 1:15,29
  • w dal - Szubert Adam 2006 SP1 Słubice – 4,12
  • 4 x 50 m – SP1 Słubice – 32,36
Dziewczęta młodsze – U12 rocznik 2006-2007
  • 40 m – Anna Boberska 2006 SP3 Słubice – F 6,79 / el. 6,49
  • 400 m – Żywicka Lena 2007 SP1 Rzepin – 1:18,15
  • w dal – Anna Boberska 2006 SP3 Słubice – 3,78
  • 4 x 50 m – SP1 Rzepin – 33,93
Dziewczeta starsze – U14 rocznik 2004-2005
  • 60 m – Molsa Patrycja 2004 ZSP Osno Lubuskie – 8,80
  • w dal – Molsa Patrycja 2004 ZSP Osno Lubuskie – 4,50
  • 300 m – Leszczyńska Patrycja 2004 – SP1 Rzepin – 50,87
  • 600 m – Olszewska Malwina 2004 – SP1 Rzepin - 1:53,31
  • skok wzwyż – Sławuta Natalia 2004 SP1 Słubice – 125
  • kula (2kg) - Oleksyn Oliwia 2004 SP Kunowice – 8,35
  • p.pal – Szczerbin Sandra 2004 SP Golice - 39 m
  • 4 x 100 m – SP3 Słubice – 1:03,54
Chłopcy starsi – U14 rocznik 2004 – 2005
  • w dal – Morgiewicz Hubert 2004 SP3 Słubice – 5,11
  • wzwyż – Czyżewski Mikołaj 2004 SP1 Słubice – 130
  • 60 m – Pilichowski Bartosz 2004 SP2 Słubice – 8,70
  • 300 m – Pilichowski Bartosz 2004 SP2 Słubice – 44,77
  • 600 m – Fudalin Dominik 2004 ZSP Ośno Lubuskie – 1:45,91
  • kula (4kg) - Kompanowski Mateusz 2004 SP2 Słubice – 7,82
  • p. pal – Miklaszewski Dominik 2004 SP2 Słubice – 59m
Komplet wyników
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy kostka brukowa na terenie parku przy placu Wolności to dobry pomysł?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama