Słubice: 19 czerwca 2018   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
reklama
reklama

Oldboje powalczą o puchar Wulmaru

13 maja słubiccy oldboje zapraszają kibiców na pierwszy w tym sezonie turniej na świeżym powietrzu. W walce o puchar firmy Wulmar zmierzy się aż siedem amatorskich drużyn z naszego regionu. Na zawodników i kibiców czeka grill i dodatkowe atrakcje piłkarskie.

Oldboje Słubice

W turniejowej rywalizacji zobaczymy reprezentację Zakładu Usług Wodno-Ściekowych, drużyny oldbojów ze Skwierzyny, Sulęcina i Nowego Tomyśla, dwie ekipy gospodarzy (oldBOYS Słubice) oraz... UKS Polonia Słubice, jednak nie młodych piłkarzy, ale ich rodziców.

Zmagania na murawie to nie jedyne atrakcje jakie przewidzieli organizatorzy. Na uczestników turnieju czeka kilka sprawnościowych konkurencji znanych z telewizyjnego Turbokozaka. Zawodnicy będą musieli m.in. trafić piłką z połowy do pustej bramki, podbić jak największa ilość kapek, czy wycelować prosto w poprzeczkę.

Główne trofeum ufundowała firma Wulmar ze Słubic zajmująca się serwisem opon. Wszystkie drużyny otrzymają też pamiątkowe dyplomy. Organizatorzy przewidzieli także nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników.

Początek rywalizacji o godz. 15 na boisku bocznym SOSiR (ze sztuczną nawierzchnią).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama